Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Lewandowski znowu strzeli? Gdzie obejrzeć hit Chelsea - Bayern? Transmisja TV

We wtorek 25 lutego Chelsea zmierzy się na Stamford Bridge w 1/8 finału Ligi Mistrzów z Bayernem Monachium. Gdzie i o której godzinie obejrzeć spotkanie?

Chelsea zmierzy się we wtorkowym meczu na Stamford Bridge w 1/8 finału Ligi Mistrzów z Bayernem Monachium. Początek spotkania zaplanowano na 21:00. 

Zobacz wideo Flavio Paixao o transferze gwiazdy Lechii Gdańsk:

Kamil Kosowski we wtorkowym wydaniu "Przeglądu Sportowego" napisał o swoich przewidywaniach na mecz Chelsea - Bayern w 1/8 finału Ligi Mistrzów. Były reprezentant Polski zwrócił uwagę na niedoszły transfer polskiego napastnika do londyńczyków i stwierdził, że przydałby się im taki zawodnik.

Taktycznie

Weekendowa taktyka Chelsea była zbliżona, jednak jej wdrożenie w przypadku londyńczyków przyniosło wyraźnie lepsze efekty. Z drugiej jednak strony Tottenham było mało aktywny i pokazał się z podobnej strony, co w swoim meczu 1/8 finału LM z RB Leipzig.

Przesłanką ku temu będzie siła ofensywna Bawarczyków. Nie od dziś wiadomo, że Mueller potrafi doskonale stwarzać sobie miejsce, a Gnabry mając nieco wolnej przestrzeni staje się nie do zatrzymania. Dodatkowy obrońca w środku i głęboko grający wahadłowi stanowiliby dobre zabezpieczenie przed ofensywą Bayernu, a przy tym skrajni zawodnicy mogliby, podobnie jak z Tottenhamem, próbować podążać za akcją i pomagać w jej domykaniu z głębi pola - opisuje w taktycznej zapowiedzi spotkania Andrzej Gomołysek

Liga Mistrzów. Chelsea - Bayern gdzie i kiedy obejrzeć spotkanie 1/8 rozgrywek? Transmisja TV, stream, na żywo

Transmisję spotkania Chelsea - Bayern obejrzymy w Polsacie Sport Premium 1. Początek transmisji przewidywany jest na 20:50. Po wykupieniu abonamentu będzie można obejrzeć spotkanie w internecie na platformie Ipla, a relację na żywo śledzić na Sport.pl.