Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Mateusz Borek zachwycony po meczu Ligi Mistrzów. "Znów pozamiatał. Uwielbiam go"

Atalanta pokonała Valencię 4:1 w pierwszym spotkaniu 1/8 finału Ligi Mistrzów i jest bliska awansu do ćwierćfinału. Mateusz Borek na Twitterze zdradził, że jest pod wielkim wrażeniem postawy Josipa Ilicicia.

Atalanta jest rewelacją tego sezonu Ligi Mistrzów - Włosi piszą, że to "duma ich piłki i dają lekcję reszcie świata" - a jedną z jej największych gwiazd jest 32-letni Josip Ilicić. W starciu z Valencią zdobył bramkę po kapitalnym uderzeniu sprzed pola karnego. Słoweniec w 27 meczach tego sezonu strzelił już 16 goli i zaliczył sześć asyst.

Zobacz wideo Manchester City wyrzucony z Ligi Mistrzów na dwa sezony. To precedens!

Pod wielkim wrażeniem gry Ilicicia jest Mateusz Borek. - Ilicić znów pozamiatał. Uwielbiam patrzeć na sposób gry tego gościa od lat. OldSchool, wizja gry ,podanie a raczej pass, strzał, gracja w poruszaniu, elegancja w grze. Gdzie byłby Josip dziś w hierarchii światowej piłki gdyby mu się kiedyś bardziej chciało? Dziś mu się chce - napisał na Twitterze.

Na podobny aspekt zwrócił uwagę w swoim tekście przed meczem Antoni Partum. - Kiedyś chciała go Legia Warszawa, a potem największe kluby świata. Jednak Josip Ilicić, specjalista od pięknych goli i gwiazda Serie A, przez swoje lenistwo i hipochondrię nigdy nie zagrał w wielkim klubie - napisał w tekście dostępnym pod tym linkiem >>