TVP wybrała rewanżowy mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów, który pokaże w otwartym kanale

Marek Szkolnikowski, dyrektor TVP Sport, poinformował na Twitterze, że Telewizja Polska będzie transmitować rewanżowy mecz Liverpolu z Atletico Madryt! Pierwsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem Atletico 1:0.

Nie mecz Paris Saint-Germain z Borussią Dortmund, a spotkanie Liverpoolu z Atletico Madryt pokaże Telewizja Polska w środę 11 marca. - Zaczynamy od Tottenham - RB Lipsk, za tydzień Real - Man City, a kolejny mecz to Liverpool - Atletico. Zapraszam do wspólnego spędzania czasu w środowe wieczory z 1/8 finału Ligi Mistrzów - napisał na Twitterze Marek Szkolnikowski, dyrektor TVP Sport.

Atletico będzie bronić zaliczki z Madrytu

Pierwszy mecz pomiędzy Atletico Madryt i Liverpoolem w 1/8 finału Ligi Mistrzów zakończył się wynikiem 1:0. Gola dla drużyny Diego Simeone strzelił Saul i na tę chwilę to Hiszpanie są bliżej awansu do ćwierćfinału. W drugim wtorkowym meczu Borussia Dortmund pokonała 2:1 Paris Saint-Germain i rewanż w Paryżu również zapowiada się niezwykle emocjonująco.