Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Tomasz Smokowski wydał oświadczenie ws. swojej przyszłości. "Tak, to prawda"

Tomasz Smokowski za pomocą swojego konta na portalu społecznościowym Twitter opisał swoją sytuację. - Tak, to prawda. Poszliśmy swoimi drogami - napisał o rozstaniu z Polsatem.

W poniedziałek przed meczami 1/8 Ligi Mistrzów Polsat Sport na swojej stronie internetowej opublikował informację o parach komentatorskich na pierwsze cztery spotkania rozgrywek. Zaskoczeniem dla wielu był brak Mateusza Borka oraz Tomasza Smokowkiego. Pierwszego z wymienionych zabraknie w tym tygodniu, ponieważ przebywa na urlopie. Z Tomaszem Smokowskim jest jednak inna sprawa. Dziennikarz i redakcja rozeszli się, jak można stwierdzić z tweeta Tomasza Smokowskiego, w przyjaznych warunkach. 

Poniżej pełna treść oświadczenia Tomasza Smokowskiego:

Króciutko. Tak, to prawda. Poszliśmy swoimi drogami. Wizje programowe nam się od dawna rozjeżdżały. Inaczej też umawialiśmy się na starcie współpracy co do działań poza stacją. I tyle

- napisał Smokowski. W grudniu zeszłego roku Mateusz Borek, Michał Pol, Krzysztof Stanowski oraz Tomasz Smokowski założyli nowy kanał na YouTube, który został nazwany "Kanał Sportowy". Na kanale ma się pojawić kilkadziesiąt formatów, programów prowadzonych przez wymienionych dziennikarzy. Smokowski zaznaczył, że od tego momentu będzie się skupiał właśnie na "Kanale Sportowym", w związku z którym wiąże ambitne plany na przyszłość.