Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Tomasz Smokowski wydał oświadczenie ws. swojej przyszłości. "Tak, to prawda"

Tomasz Smokowski za pomocą swojego konta na portalu społecznościowym Twitter opisał swoją sytuację. - Tak, to prawda. Poszliśmy swoimi drogami - napisał o rozstaniu z Polsatem.

W poniedziałek przed meczami 1/8 Ligi Mistrzów Polsat Sport na swojej stronie internetowej opublikował informację o parach komentatorskich na pierwsze cztery spotkania rozgrywek. Zaskoczeniem dla wielu był brak Mateusza Borka oraz Tomasza Smokowkiego. Pierwszego z wymienionych zabraknie w tym tygodniu, ponieważ przebywa na urlopie. Z Tomaszem Smokowskim jest jednak inna sprawa. Dziennikarz i redakcja rozeszli się, jak można stwierdzić z tweeta Tomasza Smokowskiego, w przyjaznych warunkach. 

Poniżej pełna treść oświadczenia Tomasza Smokowskiego:

Króciutko. Tak, to prawda. Poszliśmy swoimi drogami. Wizje programowe nam się od dawna rozjeżdżały. Inaczej też umawialiśmy się na starcie współpracy co do działań poza stacją. I tyle

- napisał Smokowski. W grudniu zeszłego roku Mateusz Borek, Michał Pol, Krzysztof Stanowski oraz Tomasz Smokowski założyli nowy kanał na YouTube, który został nazwany "Kanał Sportowy". Na kanale ma się pojawić kilkadziesiąt formatów, programów prowadzonych przez wymienionych dziennikarzy. Smokowski zaznaczył, że od tego momentu będzie się skupiał właśnie na "Kanale Sportowym", w związku z którym wiąże ambitne plany na przyszłość. 

Więcej o:
Komentarze (34)
Tomasz Smokowski wydał oświadczenie ws. swojej przyszłości. "Tak, to prawda"
Zaloguj się
 • eva-ewa

  Oceniono 25 razy 23

  Ja również jestem zawiedziona szczególnie wiadomościami z Polsatu. Umawiałam się na telewizję niezależną, a otrzymuję TVPPolsat. Są tańsze abonamenty bez potrzeby posiadania 10 Polsatów. Po 20 latach żegnam pana Solorza.

 • tay2

  Oceniono 2 razy 2

  Jakość transmisji w necie nie ma szans z jakością transmisji w profesjonalnych telewizjach i formatach.

 • a.k.traper

  Oceniono 2 razy 2

  No i co, ma jakiś pomysł i chce go realizować, to dobrze wpływa na psychikę, są zmiany, nowe wyzwania i nowe doświadczenia. Ja zmieniałęm kilka razy pracę w swoim życiu, od 10 lat pracuję na własny rachunek korzystając z nabytej wiedzy i kontaktów, teraz znowu mam chęć zmienić trochębranżę i wykonywać inne prace. No i nie czekam na emeryturę, mam chęć pracować dokąd zdrówko pozwoli, mój szwagier przepracował 45 lat w jednej firmie i włśnie czeka na emeryturę mówiąc ani dnia dłużej.

 • wnuwoj9

  Oceniono 1 raz 1

  Nie martw sie Smokowski i tak przejdziesz do histori

 • agenciputinawon

  Oceniono 9 razy 1

  Smokowski juz próbował z Twarowskim radia internetowego i klapa... Ten drugi wrócił z podkulonym ogonem do C+, a pierwszy się miota... Swoją drogą zadawać się z Solorzem to hańba.

 • ferryk

  0

  Mnie to zastanawiają takie tytuły dziennikarskie...Ten czy tamten wydał oświadczenie.. Takie tytuły powinny odnosić nie do polityków znacznej rangi a nie dziennikarz jak w tym przypadku czy jakiegoś celebryty. Można po prostu powiedzieć, że powiedział lub udzielił wywiadu..

 • stjack

  Oceniono 2 razy 0

  Może pora sobie dać spokój ? Fachowości nie podważam ale stronniczych komentarzy Pan sobie nigdy nie żałował.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX