Gigantyczny guz na głowie piłkarza w Anglii. Drastyczne zderzenie. Pokazano zdjęcie

Zawodnicy Cardiff City Junior Hoilett i Joe Bennett zderzyli się głowami podczas meczu Championship z Sheffield Wednesday. Po meczu Bennett napisał do kolegi: Twoja głowa jest zrobiona z betonu!

W niedzielę w meczu 25. kolejki Championship Cardiff City rywalizowało na wyjeździe z Sheffield Wednesday. Goście wygrali 2:1, a po meczu najgłośniej było o zderzeniu dwóch piłkarzy Cardiff, do jakiego doszło podczas spotkania.

Dlaczego w Polsce tak trudno jest zbudować mocny klub?

W 35. minucie meczu Junior Hoilett i Joe Bennett skoczyli do górnej piłki, przez co zderzyli się w powietrzu głowami i padli na murawę. Obaj odczuli boleśnie to zderzenie. Bennett nie był w stanie już kontynuować gry. Co innego Hoilett, który grał do końca meczu, a wcześniej bo w 8. minucie podwyższył na 2:0 dla Cardiff.

"Twoja głowa jest z betonu"

Po spotkaniu Bennett wstawił do internetu zdjęcie zabandażowanej głowy i napisał do Hoiletta: "Twoja głowa jest zrobiona z betonu". Dodał przy tym, że nie ma żadnych złamań i cieszył się z wygranej Cardiff

Po 25 kolejkach Championship Cardiff jest na 10. miejscu w tabeli. Sheffield jest cztery pozycje wyżej.