Niemiecki "Bild" prześwietlił Lewandowskiego. Szaleństwo jak w Polsce

"Bild" po kolejnym świetnym meczu Roberta Lewandowskiego prześwietlił jego życie prywatne. Niemcy napisali nie tylko, czym jeździ polski napastnik, ale także do jakich restauracji chodzi i jak spędza czas wolny. Można stwierdzić, że w Niemczech szaleństwo z powodu wyczynów Lewandowskiego dorównuje ostatnio temu w Polsce.

Robert Lewandowski strzelił cztery bramki, a Bayern Monachium wygrał aż 6:0 z Crveną zvezdą Belgrad w meczu 5. kolejki Ligi Mistrzów.  Kapitan reprezentacji Polski popisał się najszybciej strzelonymi czterema bramkami w jednym meczu LM - zrobił to w 14 minut i 31 sekund. Polak stał się także najskuteczniejszym piłkarzem Bayernu Monachium w Lidze Mistrzów - ma 45 trafień, Thomas Mueller 42. Lewandowski także jako drugi piłkarz w historii Ligi Mistrzów po raz drugi w jednym meczu zdobył cztery gole.

Lewandowski jest jednym z pewniaków do gry na Euro 2020. Ale kto jeszcze może być pewny wyjazdu?

Zobacz wideo

"Bild" prześwietlił życie prywatne Lewandowskiego

Po kolejnym świetnym wyczynie polskiego napastnika "Bild" postanowił opisać, jak zatytułowano tekst, "Kosmos Lewandowskiego". Jakimi samochodami jeździ Polak, jak spędza czas wolny. Niemcy wspominają o czerwonym Ferrari 812 Superfast (ok. 280 tys. euro, 800 koni mechanicznych) czy Bentleyu Continental GT i czarnym Audi RS 7 Sportback. Niemcy opisują również, że Robert wraz z żoną często wybierają się do azjatyckiej restauracji "Izakaya", bywają też w nieco ekskluzywniejszym "Schwarzreiterze". Dodatkowo "Bild" przypomina, że w domu często gotuje Ania Lewandowska, która unika glutenu czy laktozy.

Niemcy zauważają, że Lewandowski nie jest częstym bywalcem miejskich lokali i woli spędzać czas z rodziną. A jak już się gdzieś pojawia, to są to raczej wydarzenia organizowane przez klub. 

Bild dodaje jednak, że Lewandowski jest częstym gościem luksusowych butików na Maximilianstrasse w Monachium.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.