Nie tylko Polacy i Niemcy piszą o Lewandowskim! Polak zadziwił świat. "Jest uzależniony"

"L'Equipe", "Marca", "BBC" czy "ESPN". Wszystkie te media zachwycają się Robertem Lewandowskim. Polak zrobił zamieszanie nie tylko w Polsce i w Niemczech, ale na całym świecie. - Jest uzależniony od strzelania goli - pisze "L'Equipe" po czterech golach Lewandowskiego w meczu z Crveną zvezdą Belgrad. Bayern wygrał go 6:0.

Robert Lewandowski niszczy Crveną Zvezdę 'pokerem' - pisze hiszpańska "Marca". Dał popis! To najszybszy czteropak w historii Ligi Mistrzów - dodaje "BBC". O wyczynie Lewandowskiego piszą nawet za oceanem. Amerykański "ESPN" zauważa jednak, że fenomenalnego wyczynu Polaka nie byłoby bez wsparcia kolegów zespołu. A francuskie "L'Equipe" pisze o uzależnieniu Lewandowskiego. - Jest uzależniony od strzelania goli - zauważają Francuzi, którzy podchwycili wpis polskiego napastnika na Instagramie.

ESPN docenia LewandowskiegoESPN docenia Lewandowskiego espn.com/screen

Geniusz! Mistrz! Tylko spójrzcie na ten popis Lewandowskiego [WIDEO]

Zobacz wideo

Polak napisał: Muszę to wyznać. Jestem uzależniony od strzelania goli. I opublikował zdjęcie wprost z szatni stadionu w Belgradzie.

 

Robert Lewandowski był bohaterem wygranego przez Bayern meczu z Crveną zvezdą Belgrad 6:0. Polak strzelił cztery gole i zrobił to w 14 minut i 31 sekund. Czyli najszybciej w historii rozgrywek. Ale to nie jedyny rekord, bo Lewandowski stał się też m.in. najskuteczniejszym piłkarzem Bayernu w Lidze Mistrzów - po wtorkowym meczu ma 45 goli i wyprzedza Thomasa Muellera, który ma ich 42.

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Aplikacja Football LIVEAplikacja Football LIVE Sport.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.