Gareth Bale znów to zrobił! Będzie miał problemy w Realu Madryt?

Gareth Bale opuścił Santiago Bernabeu przed końcem meczu Realu Madryt z Galatasaray w Lidze Mistrzów. To nie pierwszy raz, gdy Walijczyk wyjeżdża ze stadionu przed końcem spotkania "Królewskich".

Real Madryt rozbił w środę Galatasaray aż 6:0. W spotkaniu nie wystąpił Gareth Bale, który pauzował z powodu kontuzji łydki. Walijczyk oglądał świetny występ swoich kolegów z trybun. Hiszpańscy dziennikarze zauważyli, że Bale opuścił stadion Santiago Bernabeu przed końcem meczu.

Bayern popełnia fatalne błędy, z których śmieją się piłkarze:

Zobacz wideo

Gareth Bale znów opuścił stadion przed końcem meczu Realu

- Gareth Bale ponownie opuszcza Bernabeu przed końcem - grzmi kataloński "Sport". Dziennik zamieścił także zdjęcie przedstawiające piłkarza, gdy wyjeżdżał autem ze stadionowego parkingu. Fotografia została zrobiona o godzinie 22:43, zatem w momencie gdy trwało jeszcze spotkanie Realu z Galatasarayem. Mecz zakończył się dopiero osiem minut później, a Walijczyk nie zobaczył na żywo bramki na 6:0 autorstwa Rodrygo. 

Bale nie pierwszy raz wyjechał ze stadionu przed końcem spotkania "Królewskich". Podobnie uczynił podczas ostatnich meczów domowych Realu w la Liga z Leganes (5:0) i Betisem (0:0). 

Więcej o:
Copyright © Agora SA