Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Barcelona w takim stanie zostawiła szatnię po meczu LM. Powinna uczyć się od Japończyków

Telewizja BT Sport pokazała, w jakim stanie zostawiła szatnię Barcelona po meczu Ligi Mistrzów ze Slavią Praga. Niektórzy kibice są oburzeni, a za wzór podają reprezentację Japonii, która perfekcyjnie sprzątała szatnię po meczach mistrzostw świata w Rosji.

FC Barcelona miała wielkie problemy w meczu trzeciej kolejki Ligi Mistrzów ze Slavią Praga. Zespół Ernesto Valverde wygrał 2:1, ale momentami został zepchnięty przez Czechów do bardzo głębokiej defensywy. Kibice byli zniesmaczeni grą mistrzów Hiszpanii, a teraz są zniesmaczeni tym, co zobaczyli na nagraniu telewizji BT Sport. Możecie zobaczyć je tutaj:

Porozrzucane butelki, papierki i niezjedzone owoce wyglądają źle. Ale jeszcze gorzej wypadają, gdy porówna się je ze zdjęciem szatni Japończyków, które podczas mistrzostw świata w Rosji pojawiło się w mediach społecznościowych. Widać na nim perfekcyjnie posprzątaną szatnią, a wszystko po przegranym przez Japończyków meczu Belgią 2:3.

Zobacz wideo

Szatnia Japończyków po meczuSzatnia Japończyków po meczu Twitter

Przykład z piłkarskiej reprezentacji wzięła również japońska reprezentacja koszykarzy, która swoją szatnie po meczu mistrzostw świata w Chinach zostawiła w takim stanie: