Wulgarna oprawa kibiców Liverpoolu w Lidze Mistrzów. Szydzili z własnego piłkarza

We wtorkowym meczu Ligi Mistrzów Liverpool rozbił Genk 4:1. Tuż przed spotkaniem interweniować musieli stewardzi, którzy kazali kibicom The Reds zdjąć wulgarną oprawę, w której szydzili z własnego piłkarza - Divocka Origiego.
Zobacz wideo

Tuż przed spotkaniem kibice Liverpoolu rozwiesili flagi, banery i transparenty na sektorze gości. Na jednym z transparentów widać było gołego mężczyznę z doklejoną twarzą Divocka Origiego. Obok piłkarza The Reds był namalowany puchar Ligi Mistrzów. Zresztą, zobaczcie sami:

Ale zanim zaczęło się spotkanie, zareagowali stewardzi, którzy nakazali schować wulgarny baner. - Transparent był obraźliwy i niestosowny. Potępiamy jego wywieszenie przy okazji dzisiejszego meczu. Staraliśmy się go usunąć, jak tylko się o tym dowiedzieliśmy. Postaramy się zidentyfikować osoby odpowiedzialne za wniesienie go na stadion i podejmiemy odpowiednie działania - przekazał rzecznik prasowy Liverpoolu. Wszystko wskazuje na to, że klub może zostać ukarany przez UEFA.

Goście bez żadnych problemów rozbili belgijską drużynę 4:1. Dwie piękne bramki zdobył Alex Oxlade-Chamberlain. Do siatki trafili także: Sadio Mane i Mohamed Salah. Origi wszedł na końcowe dziesięć minut, gdy zmieniał Roberto Firmino.

Więcej o:
Copyright © Agora SA