Wojciech Szczęsny przekazał ważną wiadomość dla Krychowiaka. "Obiecuję, nie będę"

- Obiecuję, nie będę śmieszkował z Grzegorza Krychowiaka! Pełen szacunek dla niego. Żartować można przed meczem, a teraz trzeba przyznać, że Lokomotiw zagrał dobry, defensywny mecz. Ciężko było ich złamać - przyznał Wojciech Szczęsny po wygranym 2:1 meczu z Lokomotiwem Moskwa w Lidze Mistrzów.

Przed meczem były żarty i wzajemne dogryzanie, ale tuż po końcowym gwizdku meczu trzeciej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów Wojciech Szczęsny przekazał ważną dla Grzegorza Krychowiaka wiadomość. - Obiecuję, nie będę "śmieszkował" z Grzegorza Krychowiaka! Pełen szacunek dla niego. Żartować można przed meczem, a teraz trzeba przyznać, że Lokomotiw zagrał dobry, defensywny mecz. Ciężko było ich złamać - przyznał polski bramkarz w rozmowie z Mateuszem Borkiem, dziennikarzem Polsatu Sport.

Jak Szczęsny żartował przed meczem z Krychowiaka? Odpowiedź w tym materiale wideo:

Zobacz wideo

Juventus we wtorkowym meczu stracił gola już w 30. minucie. - Szok, ale takie jest ryzyko, kiedy grasz przeciwko zespołowi, który jest dobrze zorganizowany w defensywie. Lokomotiw szukał kontr, długich piłek. Każdy błąd mógł nas kosztować utratę bramki. Graliśmy jednak z dużą cierpliwością i fajnie, że udało nam się strzelić dwa gole i wygrać. Osiągnęliśmy cel - mówił Szczęsny.

Po trzech meczach fazy grupowej Ligi Mistrzów Juventus ma siedem punktów i jest liderem grupy D. Na drugim miejscu jest Atletico Madryt, które również ma siedem punktów. Lokomotiw Moskwa jest trzeci - trzy punkty, a Bayern Leverkusen czwarty - zero punktów.

Więcej o: