Przedziwne zachowanie Garetha Bale'a przed meczem Realu Madryt z PSG [WIDEO]

Dziwne zachowanie Garetha Bale'a przed meczem Ligi Mistrzów z PSG. Walijczyk nie chciał trzymać w dłoni proporczyku Realu Madryt podczas grupowego zdjęcia.
Zobacz wideo

Real Madryt przegrał wyraźnie z PSG (0:3) w meczu 1. kolejki nowej edycji Ligi Mistrzów. Madrycki zespół zagrał w Paryżu bardzo słabo, przez co jest krytykowany przez hiszpańskie media.  Dziennikarze zauważyli także dziwne zachowanie Garetha Bale'a przed rozpoczęciem spotkania. Walijczyk nie chciał trzymać w dłoni proporczyku Realu podczas grupowego zdjęcia pierwszej jedenastki, która została wystawiona na mecz z PSG. 

Gareth Bale nie chciał trzymać klubowej pamiątki

Bale najpierw nie chciał wziąć proporczyku od Raphaela Varane'a. Gdy ostatecznie walijski piłkarz wziął go do ręki, to chwilę później oddał stojącemu obok Daniemu Carvajalowi. Zawodnicy chcieli, by to Bale trzymał proporczyk, bo znajdował się po środku pierwszego rzędu. 

Nie jest jasne, dlaczego 30-latek nie chciał trzymać klubowej pamiątki. Niewykluczone jednak, że ma to związek z zamieszaniem wokół jego osoby, które miało miejsce latem. Walijczyk był bliski odejścia z Realu. Mówił, że gdy obecnie klub z Bernabeu gra gorzej, to traktowany jest jak kozioł ofiarny. 

Więcej o: