Szokujący antyrekord Realu Madryt. Pierwsza taka sytuacja od 578 meczów. Koszmarne statystyki bramkarza

Real Madryt w fatalnym stylu przegrał z PSG 0:3. Królewscy nie zdołali oddać nawet celnego strzału. Zdarzyło się to pierwszy raz od 10 lat, a konkretnie od 578 meczów. Szokująco słabe statystyki ma także bramkarz Królewskich.
Zobacz wideo

Realu Madryt przegrał z PSG aż 0:3. Królewscy nie oddali nawet celnego strzału, a okładki gazet po prostu kpią z nieudolności gwiazd Realu. - Rozjechani - piszą o Los Blancos dziennikarze "Sportu".

10 lat od ostatniego takiego meczu

Okazuje się, że ostatni mecz, w którym Real Madryt nie oddał celnego strzału zdarzył się dekadę temu, a dokładnie 578 meczów wcześniej! To tylko pokazuje niefrasobliwość drużyny Zidane'a, która często myliła się w defensywie i była kompletnie bezzębna w ofensywie. - Zabrakło nam charakteru - powiedział trener po meczu. 

Jeszcze gorzej wygląda za to statystyka bramkarza Realu Madryt. Thibaut Courtois trafił do Królewskich przed rokiem i wydawało się, że ten transfer jest skrojony idealnie pod obie strony. Real bez żalu oddał do PSG Keylora Navasa, ale Belg cały czas zawodzi. W 40 meczach Courtois wpuścił aż 57 bramek, a ostatni raz czyste konto zachował w lutowym spotkaniu. Bramkarz nie może zrzucić wszystkiego na słabą defensywę, bo sam też popełnia błędy, jak choćby w środowym spotkaniu z PSG, gdy Di Maria strzelił mu bramkę po uderzeniu na bliższy słupek. 

Więcej o: