Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Zaskoczenie w kadrze Napoli na mecz Ligi Mistrzów z Liverpoolem. Chodzi o Milika

Niespodzianka w kadrze Napoli na pierwszy mecz Ligi Mistrzów z Liverpoolem. Wśród powołanych znalazł się Arkadiusz Milik, który z powodu kontuzji nie zagrał jeszcze w tym sezonie.

Arkadiusz Milik nie zaczął najlepiej nowego sezonu. Z powodu problemów zdrowotnych - silny ból w okolicy łonowej oraz problem ze ścięgnem mięśnia przywodziciela - nie mógł wystąpić w pierwszych kolejkach ligi włoskiej ani we wrześniowych spotkaniach reprezentacji Polski. 

- Szczegółowa diagnoza nie została podana, więc uraz Milika owiany jest tajemnicą. Carlo Ancelotti czeka na Polaka i bardzo w niego wierzy, ale wciąż nie wie, kiedy ten wróci do gry. To nie przypadek, że trener chciał w swojej drużynie Fernando Llorente, który ma być alternatywą dla polskiego napastnika - pisała kilka dni temu "La Gazzetta dello Sport".

Milik wraca do gry

Niespodziewanie Milik wrócił do kadry Napoli na pierwszy mecz Ligi Mistrzów z Liverpoolem. Spotkanie to odbędzie się we wtorek o godzinie 21:00. W drugim meczu grupy E Red Bull Salzburg rywalizować będzie z KRC Genk.

Więcej o: