Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Szokujące przemówienie Erika Cantony. Cristano Ronaldo i Leo Messi wpadli w konsternację [WIDEO]

Erik Cantona został nagrodzony przez UEFA przed losowaniem Ligi Mistrzów. Francuz wygłosił przemówienie, którym zszokował cały sportowy świat. Na twarzach Cristiano Ronaldo czy Messiego widać było konsternację.
Zobacz wideo

Ceremonia losowania fazy grupowej nowego sezonu Ligi Mistrzów odbywa się w czwartek w Monte Carlo. Jak co roku, w rozgrywkach wezmą udział 32 najlepsze europejskie kluby. 26 z nich znalazło się w europejskich pucharze dzięki zajęciu odpowiednio wysokiego miejsca w krajowej lidze, natomiast 6 kolejnych ekip udanie przeszło eliminacje. Przed przypisaniem drużyn do grup mieliśmy jednak wręczenie nagród UEFA

Cantona nie patrzy na konwenanse 

Specjalnym wyróżnieniem odznaczono Erica Cantonę. Legendarny piłkarz wyszedł na scenę w kaszkiecie, pogiętej czerwonej koszuli i szerokich spodniach, czym zaskoczył wszystkich galowo ubranych piłkarzy i działaczy zgromadzonych na sali. 

Spowolnimy starzenie się komórek. Kocham futbol

Większy szok był jednak w momencie, gdy Francuz wygłosił swoje przemówienie. - Wkrótce nauka nie tylko będzie w stanie spowolnić starzenie się komórek, ale także naprawi te komórki, dzięki czemu staniemy się nieśmiertelni. Tylko wypadki, zbrodnie, wojny będą nas zabijać. Niestety zbrodnie i wojny będą się mnożyć. Kocham piłkę nożną. Dziękuję - powiedział Cantona. 

Niewiele osób było w stanie zrozumieć, o co chodzi Cantonie. Najlepiej świadczą o tym miny takich gwiazd jak Cristiano Ronaldo, czy Leo Messi.

Więcej o:
Komentarze (65)
Szokujące przemówienie Erika Cantony. Cristano Ronaldo i Leo Messi wpadli w konsternację [WIDEO]
Zaloguj się
 • diesel_poznan

  Oceniono 7 razy 5

  I to jest oryginalna stylówa :)

 • dawidb

  Oceniono 6 razy 4

  Gimbaza, co nie pamięta przemówienia o trawlerach, mewach i sardynkach, nie zrozumie przekazu :D

 • ikebroflovski

  Oceniono 3 razy 3

  No tak, koleś powiedział coś fundamentalnie ważnego, ale to coś, co zdecydowanie przerasta bandę bezmózgich kopaczy.

 • antropoid

  Oceniono 2 razy 2

  Jeśli chodzi o Cristiano R. to on nigdy nie miał miny kogoś, kto rozumie więcej niż plakaty w Bravo i muzykę w MTV...

 • debordian

  Oceniono 2 razy 2

  Szacunek dla takiego człowieka. Przy obecnych gwiazdeczkach wyróżnia się zdecydowanie na plus. Nie jest ślepy, interesuje się światem, nie zyje w swojej bańce. Klasa sama w sobie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX