Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Będzie transmisja meczu Piasta Gliwice w kwalifikacjach Ligi Mistrzów!

W I rundzie kwalifikacji Ligi Mistrzów Piast Gliwice zmierzy się z BATE Borysów. Pierwsze spotkanie z mistrzami Białorusi piłkarze Waldemara Fornalika rozegrają na wyjeździe. Zaplanowany na tydzień później rewanż, kibice zobaczą nie tylko na stadionie w Gliwiach, ale także w telewizji.

Piast Gliwice zagra z BATE Borysów w pierwszej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. To najwyżej rozstawiony rywal, na którego mógł trafić zespół Waldemara Fornalika. Pierwszy mecz odbędzie się na Białorusi, drugi w Gliwicach. Spotkanie na stadionie BATE odbędzie się 10 lipca (środa), o godz. 19. Rewanż zostanie rozegrany 17 lipca (środa), o godzinie 20. Będzie to pierwszy - historyczny - mecz eliminacji Ligi Mistrzów w Gliwicach.

Zobacz wideo

Piast Gliwice - BATE Borysów. Transmisja TV i stream online

Rewanżowe spotkanie Piasta z BATE kibice zobaczą nie tylko na stadionie w Gliwicach, ale także w telewizji, o czym we wtorek wieczorem poinformował Bożydar Iwanow.

Starcie mistrzów Polski z mistrzami Białorusi pokaże stacja Polsat Sport. To oznacza, że transmisja spotkania będzie także dostępna za pośrednictwem internetowej platformy Ipla.

Więcej o: