Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kinsey Wolanski ukarana za "występ" w finale LM. Zarobiła jednak trzy miliony funtów

Kinsey Wolanski została ukarana za wbiegnięcie na murawę podczas finałowego meczu Ligi Mistrzów w Madrycie. Amerykanka będzie musiała zapłacić za swój "występ" 13 tysięcy funtów.

W trakcie pierwszej połowy finału Ligi Mistrzów sędzia Damir Skomina musiał na chwilę przerwać spotkanie. Na murawę boiska wbiegła półnaga kobieta. Nazywa się Kinsey Wolanski i jest znaną instagramerką ze Stanów Zjednoczonych. Dzięki temu "występowi" Wolanski dorobiła się setek tysięcy nowych fanów na Instagramie.

Zobacz wideo

Wolanski za reklamę strony swojego chłopaka będzie musiała zapłacić 13 tysięcy funtów grzywny. Od tego wydarzenia zarejestrowało się na niej ponad 32 miliony użytkowników, a zysk z reklam wyniesie ponad 3 miliony funtów. Amerykanka sama zyskała także wielu fanów na Instagramie. Przed finałem obserwowało ją około 300 tysięcy osób, a po wydarzeniu liczba ta wzrosła o niemal dwa miliony.

Kinsey Wolanski planuje kolejną akcję? "Bohaterka" finału Ligi Mistrzów nie zamierza przestać

Kinsey Wolanski odzyskała swoje konto na Instagramie, ale tylko na chwilę. Profil został znów zablokowany, ale to nie koniec! Wszystko wskazuje na to, że Wolanski planuje kolejną akcję. Napisała o tym na Instagramie przed ponownym zablokowaniem konta.