Kinsey Wolanski planuje kolejną akcję? "Bohaterka" finału Ligi Mistrzów nie zamierza przestać

Kinsey Wolanski odzyskała swoje konto na Instagramie, ale tylko na chwilę. Profil został znów zablokowany, ale to nie koniec! Wszystko wskazuje na to, że Wolansky planuje kolejną akcję. Napisała o tym na Instagramie przed ponownym zablokowaniem konta.

W trakcie pierwszej połowy finału Ligi Mistrzów sędzia Damir Skomina musiał na chwilę przerwać spotkanie. Na murawę boiska wbiegła półnaga kobieta. Nazywa się Kinsey Wolanski i jest znaną instagramerką ze Stanów Zjednoczonych. Dzięki temu "występowi" Wolanski zdobyła setki tysięcy nowych fanów na Instagramie. Przed finałem obserwowało ją około 300 tysięcy, a po finale Ligi Mistrzów liczba obserwujących przekroczyła dwa miliony.

Zobacz wideo

Konto Wolanski, które rosło w błyskawicznym tempie, zostało jednak zablokowane. Kobieta musiała założyć nowy, prywatny profil.  Instagram odblokował jej oficjalne konto, "bohaterka" zdążyła dodać kilka postów i konto znów zostało zablokowane. - Madryt podbity, co dalej? - pytała Kinsey w pierwszym poście po odblokowaniu konta. Dając tym do zrozumienia, że planuje kolejne akcje.

MANU FERNANDEZ/AP

Kinsey Wolanski otrzymała wyjątkowy prezent od pracownika UEFA

- Słodki mężczyzna, który pracuje w UEFA, dał mi tę tabliczkę na lotnisku - napisała Kinsey Wolanski na Twitterze. Kobieta, która w trakcie finału Ligi Mistrzów wbiegła na murawę, otrzymała oprawiony w przezroczystą ramę bilet z meczu Liverpoolu z Tottenhamem (2:0).

Więcej o: