Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kinsey Wolanski otrzymała wyjątkowy prezent od pracownika UEFA

- Słodki mężczyzna, który pracuje w UEFA, dał mi tę tabliczkę na lotnisku - napisała Kinsey Wolanski na Twitterze. Kobieta, która w trakcie finału Ligi Mistrzów wbiegła na murawę, otrzymała oprawiony w przezroczystą ramę bilet z meczu Liverpoolu z Tottenhamem (2:0).

W trakcie pierwszej połowy finału Ligi Mistrzów sędzia Damir Skomina musiał na chwilę przerwać spotkanie. Na murawę boiska wbiegła półnaga kobieta. Nazywa się Kinsey Wolanski i jest znaną instagramerką ze Stanów Zjednoczonych. Dzięki temu "występowi" Wolanski dorobiła się setek tysięcy nowych fanów na Instagramie. Przed finałem obserwowało ją około 300 tysięcy, a po wydarzeniu wzrosło o niemal dwa miliony.

FRANCISCO SECO/AP

Zobacz wideo

Wideo pochodzi z serwisu VOD

Konto Wolanski, które rosło w błyskawicznym tempie, zostało jednak zablokowane. Kobieta musiała założyć nowy, prywatny profil. Wciąż jednak publicznie posługuje się Twitterem, gdzie pokazała prezent, który po powrocie z Madrytu otrzymała od jednego z pracowników UEFA.

- Słodki mężczyzna, który pracuje w UEFA, dał mi tę tabliczkę na lotnisku - napisała Amerykanka, prezentując bilet z finału Ligi Mistrzów oprawiony w przezroczyste ramy.