UEFA zmieniła protokół meczowy na finał Ligi Mistrzów! Wszystko przez prośbę Pochettino

UEFA przychyliła się do opinii Mauricio Pochettino i zmieniła protokół meczowy na finał Ligi Mistrzów. Przed spotkaniem fotografowie będą mogli zrobić zdjęcia całym drużynom włącznie z rezerwowymi i sztabami szkoleniowymi.

Już w sobotę o godz. 21 na Wanda Metropolitano w Madrycie Liverpool zagra z Tottenhamem w finale Ligi Mistrzów. Na piątkowej konferencji prasowej z dziennikarzami spotkali się menedżerowie zespołów - Juergen Klopp oraz Mauricio Pochettino - i kilku piłkarzy obu drużyn. 

Zobacz wideo

Szkoleniowiec Tottenhamu narzekał m.in. na fakt, iż przed meczem UEFA zezwala fotografom na zrobienie zdjęcia jedynie zawodnikom, którzy znaleźli się w podstawowym składzie. Pochettino uważał, że przy takim wydarzeniu zdjęcia powinny być robione całemu zespołowi - włącznie z rezerwowymi i sztabem szkoleniowym.

Co ciekawe, UEFA przychyliła się do opinii trenera Tottenhamu i zmieniła protokół meczowy. Po standardowym przywitaniu obu zespołów ze sobą i arbitrami oraz zdjęciach pierwszych jedenastek, fotografowie dostaną możliwość zrobienia fotografii całym drużynom, które w sobotni wieczór stawią się na Wanda Metropolitano.