Lionel Messi skrytykował zachowanie kibiców Barcelony. Wygwizdali swojego piłkarza

Lionel Messi nie był zadowolony z zachowania kibiców Barcelony, którzy wygwizdali Philippe Coutinho, gdy ten schodził z boiska w meczu z Liverpoolem (3:0).
Zobacz wideo

FC Barcelona jest bardzo bliska awansu do finału Ligi Mistrzów po tym, jak pokonała w pierwszym półfinale Liverpool aż 3:0. Pierwszego gola strzelił Luis Suarez, a dwa kolejne Lionel Messi. Argentyńczyk nie był jednak w pełni zadowolony ze względu na sytuację, jaka miała miejsce w 60. minucie spotkania, gdy Philippe Coutinho został zastąpiony przez Nelsona Semedo. Coutinho został wygwizdany przez kibiców Barcelony.

Messi broni Coutinho. "Takie pożegnanie zawodnika jest brzydkie"

- Znajdujemy się w decydującym momencie sezonu i musimy być bardziej zjednoczeni niż kiedykolwiek, tak, jak mówiliśmy o tym na początku roku. To nie jest moment na to, by kogokolwiek krytykować. Musimy się wspierać i trzymać razem przed najważniejszymi meczami. Dokonamy tego wszyscy razem. Takie pożegnanie zawodnika jest brzydkie. Nie wchodzę w to, czy rozegrał dobre spotkanie, ale musimy być zjednoczeni - powiedział Messi po meczu. Coutinho przeżywa bardzo trudne chwile w Barcelonie i myśli o odejściu. Brazylijczyk trafił do zespołu mistrzów Hiszpanii w styczniu zeszłego roku za około 150 milionów euro. W tym sezonie wystąpił co prawda aż w 51 spotkaniach - strzelił 11 goli i zaliczył pięć asyst - ale średnio przebywał w nich na boisku przez nieco ponad 60 minut. W dodatku od października strzelił zaledwie jednego gola w lidze.

Więcej o: