Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Lionel Messi o swoim genialnym golu z rzutu wolnego: Miałem szczęście

- Miałem szczęście - powiedział Lionel Messi odnosząc się do swojego genialnego gola z rzutu wolnego w meczu Barcelona - Liverpool (3:0) w półfinale Ligi Mistrzów.
Zobacz wideo

- Lionel Messi jest piłkarzem cofniętym w czasie - napisał Dawid Szymczak na Sport.pl po kolejnym popisie Argentyńczyka. Jego strzał z rzutu wolnego na 3:0 wyglądał jak z PlayStation i chyba rozstrzygnął kwestię tego, kto awansuje do finału Ligi Mistrzów. Dodatkowo było to 600. trafienie Messiego dla Barcelony, dzięki czemu dogonił Cristiano Ronaldo pod względem liczby bramek zdobytych w piłce klubowej.

Messi: Piłka poleciała dokładnie tak, jak chciałem

Gwiazda Barcelony przyznała jednak, że miała szczęście przy tym golu, bo "piłka poleciała dokładnie tak, jak chciał". - Wpadła do bramki w spektakularny sposób. To był piękny moment - powiedział Messi. - Mogliśmy strzelić więcej goli, ale i tak musimy być zadowoleni. Nie możemy się jeszcze cieszyć z awansu, mamy przed sobą mecz w Liverpoolu. To spotkanie było bardzo, bardzo intensywne. Rywale byli przyzwyczajeni do gry w takim tempie, bardzo fizycznej, z wieloma kontratakami. Jesteśmy bardzo zmęczeni, ale musimy tak zagrać również w rewanżu. W drugiej połowie Liverpool był bardzo dobry, miał kilka znakomitych okazji, ale przetrwaliśmy.