Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

FC Porto wydało oficjalne oświadczenie ws. Ikera Casillasa. Ostry zawał mięśnia sercowego

FC Porto wydało oficjalne oświadczenie, w którym potwierdziło, że Iker Casillas doznał ostrego zawału mięśnia sercowego podczas środowego treningu. Obecnie jego życiu nic już nie zagraża.

FC Porto wydało oficjalne oświadczenie, w którym potwierdziło, że 37-letni Iker Casillas doznał ostrego zawału mięśnia sercowego. - Iker Casillas doznał ostrego zawału mięśnia sercowego podczas porannego treningu w środę. Trening został natychmiast przerwany, aby pomóc bramkarzowi, który jest aktualnie w szpitalu CUF w Porto. Casillas czuje się lepiej, jego stan jest stabilny, a problem kardiologiczny został rozwiązany - można przeczytać w oświadczeniu.

Iker Casillas legendą piłki nożnej

Iker Casillas gra w FC Porto od 2015 roku. Od tamtej pory z klubem zdobył mistrzostwo Portugalii. Do Portugalii przeszedł z Realu Madryt, w którym stał się istną legendą. W barwach "Królewskich" występował od 1999 roku, zdobywając w tym czasie 5-krotnie mistrzostwo Hiszpanii, dwa Puchary Króla. Trzykrotnie także zdobył Puchar Europy.

Więcej o:
Komentarze (38)
FC Porto wydało oficjalne oświadczenie ws. Ikera Casillasa. Ostry zawał mięśnia sercowego
Zaloguj się
 • 1111pln

  Oceniono 7 razy 7

  Dożo zdrowia Iker...

 • andrzej.duxa

  Oceniono 5 razy 5

  z uslug dr Fuentesa korzystala czolowka hiszpanskich sportowcow, w tym pilkarze Realu i Barcelony

 • 1jmb1

  Oceniono 4 razy 4

  A jakiś forumowy specjalista twierdził kilkanaście minut temu, że niemożliwe że zawał. Że na pewno arytmia sercowa (czy coś w ten deseń).

 • boliver

  Oceniono 3 razy 3

  Iker wracaj do zdrowia,,

 • dublet

  Oceniono 10 razy 2

  Czy to prawda, że pisowski rząd okupacyjny kupił helikoptery po 500 milionów, bo Caracale po 200 milionów były za drogie?

 • rodak_z_perth

  Oceniono 1 raz 1

  Jeden z najlepszych bramkarzy. To jest przyjemność patrzeć na jego grę.
  Szkoda, że w takim wieku zawał ale przyczyn mogą być tysiące. Np zwykły wirus jak jelitówka.

 • Masza i Niedźwiedź

  Oceniono 5 razy 1

  Gdzie są teraz ci co tak uparcie twierdzą że sport to zdrowie?! Ja podczas jazdy na nartach zerwałem więzadła w kolanie. A trzy lata później podczas grania w kosza zerwałem ścięgno Achillesa. Naprawdę chyba lepiej obejrzeć mecz na kanapie popijając piwo.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX