Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Cristiano Ronaldo może zmienić klub! Portugalczyk nie jest zadowolony

Cristiano Ronaldo zastanawia się na zmianą klubu. Portugalczyk może opuścić Juventus już po zakończeniu tego sezonu - informuje "Corriere della Sera". Jednym z powodów chęci zmiany klubu ma być jego niezadowolenie po odpadnięciu z tegorocznej edycji Ligi Mistrzów.
Zobacz wideo

To byłaby prawdziwa sensacja, gdyby Cristiano Ronaldo zdecydował się na zmianę klubu już po jednym sezonie gry dla Juventusu. Ale "Corriere della Sera" informuje, że Portugalczyk zastanawia się nad zmianą klubu i może odejść z Turynu już w letnim oknie transferowym. Jednym z powodów jest jego niezadowolenie po odpadnięciu z tegorocznej edycji Ligi Mistrzów.

Juventus przegrał we wtorek z Ajaksem Amsterdam 1:2 i odpadł z Champions League już w ćwierćfinale. Dla Cristiano Ronaldo był to prawdziwy cios, bo trzy ostatnie sezony w Realu Madryt kończył ze zwycięstwem w wielkim finale. Odpadnięcie z Ligi Mistrzów to jednak niejedyny powód, który spowodował, że Ronaldo zaczął zastanawiać się nad zmianą klubu. Portugalczyk czuje, że nie ma w drużynie odpowiedniego wsparcia. Jest osamotniony , co tylko potwierdza fakt, że w fazie pucharowej Ligi Mistrzów był jedynym piłkarzem, który strzelał gole dla Juventusu.

Cristiano Ronaldo trafił do Juventusu 10. lipca 2018 roku. Włoski klub kupił go z Realu Madryt za 117 milionów euro. Portugalczyk strzelił w tym sezonie 26 goli w 38 meczach dla Juventusu. Dołożył do tego 12 asyst.