Kontrowersje przy golu Cristiano Ronaldo. Internauta udowodnił, że bramka padła prawidłowo

Cristiano Ronaldo strzelił trzy gole dla Juventusu w meczu z Atletico i wprowadził mistrzów Włoch do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Czy druga bramka Portugalczyka została prawidłowo zdobyta?

W 49. minucie meczu Juventus - Atletico Madryt Cristiano Ronaldo strzelił gola na 2:0 dla gospodarzy. Jan Oblak wybił piłkę po jego strzale, ale sędzia po wykorzystaniu Goal Line Technology uznał trafienie Portugalczyka. Czy słusznie?

To był kluczowy moment spotkania, gdyż szybko zdobyta bramka w drugiej połowie pozwoliła Juventusowi odrobić wszystkie straty z Madrytu. Mimo wykorzystania nowoczesnej technologii, nie milkną dyskusje na temat prawidłowości drugiego gola Ronaldo. Kibice zastanawiają się, czy to możliwe, żeby system się pomylił.

Jeden z internautów udowodnił jednak, że Goal Line Technology nie popełnił błędu. Na zbliżeniu widać, że piłka przeszła całym obwodem linię bramową i gol został słusznie uznany.

"Stara Dama" w 86. minucie zdobyła trzecią bramkę, zapewniając sobie awans do ćwierćfinału. Rzut karny wykorzystał Ronaldo. Kapitan reprezentacji Portugalii kolejny raz udowodnił, że w Lidze Mistrzów jest piłkarzem niezastąpionym.