PSG - Manchester United. Neymar wściekle atakuje po meczu. "Co za wstyd!"

"Co za wstyd! Sadzają przed monitorem czterech gości, którzy nie rozumieją futbolu, aby ci analizowali akcje... Jak on [Kimpembe] ma schować ręce za plecami?" - w taki sposób do sytuacji z meczu PSG - Manchester United odniósł się gwiazdor paryżan, Neymar.
Zobacz wideo

Była już 90. minuta meczu PSG z Manchesterem United, kiedy Damir Skomina podyktował rzut karny dla gości za zagranie piłki ręką przez Presnela Kimpembe. Arbiter podjął decyzję po konsultacji VAR.

Zespół Ole Gunnara Solskjaera prowadził wtedy 2:1 i do awansu potrzebował tylko jednego gola (w pierwszym spotkaniu PSG wygrało 2:0). Do jedenastki podszedł Marcus Rashford, który pewnie pokonał Gianluigiego Buffona i dał Manchesterowi United awans do ćwierćfinału LM.

Chociaż większość ekspertów i dziennikarzy zgadza się z decyzją Skominy, to innego zdania jest Neymar, który w dwumeczu nie zagrał z powodu kontuzji. Brazylijski gwiazdor odniósł się do sytuacji na swoim Instagramie.

"Co za wstyd! Sadzają przed monitorem czterech gości, którzy nie rozumieją futbolu, aby ci analizowali akcje... Jak on [Kimpembe] ma schować ręce za plecami?" - napisał Neymar, który nie mógł pogodzić się z odpadnięciem PSG z LM na tym etapie rozgrywek.

Neymar atakuje sędziówNeymar atakuje sędziów screen

Więcej o: