FC Porto - AS Roma. Gdzie obejrzeć mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów? Transmisja TV, stream online, na żywo, 06.03.2019

Liga Mistrzów 2018/2019. W środowym, rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów zmierzą się FC Porto i AS Roma. W pierwszym meczu triumfowali rzymianie - 2:1. Gdzie oglądać spotkanie europejskich rozgrywek?
Zobacz wideo

AS Roma lepsza od FC Porto po dwóch golach Nicolò Zaniolo 

W portugalsko-włoskim pojedynku faworytem do awansu jest AS Roma. W pierwszym meczu rzymianie wygrali na Stadio Olimpico 2:1. Dwie bramki dla Romy strzelił 19-letni Nicolò Zaniolo. Gola dla mistrzów Portugalii zdobył natomiast Adrián López.

Oba kluby przystąpią do środowego meczu w nie najlepszych nastrojach, ponieważ przegrały prestiżowe spotkania na krajowym podwórku. FC Porto uległo u siebie Benfice, a Roma przegrała derbowe spotkanie z Lazio.

W poprzedniej edycji Ligi Mistrzów Portugalczycy odpadli właśnie na poziomie 1/8 finału, przegrywając wysoko z Liverpoolem. Natomiast Roma dotarła do półfinału rozgrywek, w którym lepsi okazali się również „The Reds”.

W dzisiejszym spotkaniu 1/8 finału arbitrem VAR będzie Szymon Marciniak. 

 

FC Porto - AS Roma. Gdzie oglądać mecz Ligi Mistrzów?

Transmisję TV spotkania 1/8 finału Ligi Mistrzów – FC Porto - AS Roma – przeprowadzi Polsat Sport Premium 2. W Internecie mecz będzie można śledzić na stronie i w aplikacji Ipla oraz poprzez NC+GO. Początek studia o godzinie 18:00 (Polsat Sport Premium 1), a na stadion przeniesiemy się o godz. 20:50 (Polsat Sport Premium 2). 

Więcej o: