Liga Mistrzów. Real - Ajax. Daniel Carvajal: Gramy gó****ny sezon

- Musimy teraz wyjść temu naprzeciw, nie chować się i stwierdzić, że gramy gó****ny sezon - powiedział po meczu z Ajaksem Amsterdam obrońca Realy Madryt, Daniel Carvajal.
Zobacz wideo

Real Madryt sensacyjnie przegrał u siebie z Ajaksem Amsterdam 1:4 w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. W pierwszym spotkaniu "Królewscy" wygrali 2:1, co oznacza, że odpadli z rozgrywek i nie obronią trofeum, które zdobywali trzy razy z rzędu.

Po meczu wywiadu telewizji Movistar+ udzielił Daniel Carvajal. - To najgorszy wieczór w mojej karierze. Takie jest podsumowanie. Nigdy nie miałem takiego złego samopoczucia... Sam nie wiem, jak to tłumaczyć - powiedział Hiszpan, cytowany przez portal RealMadryt.pl.

- W ciągu tygodnia uciekło nam wszystko i uciekło nam w domu. Dzisiaj nie ma co szukać wymówek. Uważam, że rywal rozegrał lepszy mecz, był lepszy i zasłużył na awans.

- Koniec cyklu? Nie widzę tego w taki sposób. Mamy młodą kadrę z wielkim marginesem rozwoju. Jasne jest, że sezon praktycznie jest dla nas skończony. Musimy pracować w lidze, bo jesteśmy profesjonalistami i to jest nasza praca, a reszta to nie są nasze decyzje. Musimy teraz wyjść temu naprzeciw, nie chować się i stwierdzić, że gramy gó****ny sezon - zakończył Carvajal.

Więcej o: