Gdy on grał z Bayernem Monachium, złodzieje okradali jego dom. Piłkarz Liverpoolu obrabowany po raz drugi

Liga Mistrzów 2018/2019. Złodzieje dobrze wiedzieli, jak Sadio Mané planuje spędzić wtorkowy wieczór. Gdy piłkarz Livepoolu grał w meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów, jego dom został obrabowany.
Zobacz wideo

Pech Sadio Mané. Gdy grał w Lidze Mistrzów, jego dom został obrabowany

We wtorek, 19 lutego, Liverpool F.C. bezbramkowo zremisował na własnym stadionie z Bayernem Monachium w 1/8 finału Ligi Mistrzów. Od pierwszej minuty w składzie „The Reds” wystąpił Sadio Mané. W czasie, gdy senegalski skrzydłowy próbował strzelić gola Bawarczykom, złodzieje wkradli się do jego domu na Springwood Avenue.

Jak informuje policja w Merseyside, włamanie miało miejsce między godziną 18:00 a 23:45. Przestępcy zabrali z domu Mané drogie zegarki, telefony komórkowe i kluczyki do samochodu.

Sadio Mané okradziony po raz drugi. Policja prosi mieszkańców Liverpoolu o pomoc

Policja prowadzi dochodzenie i jednocześnie apeluje do mieszkańców Liverpoolu o podanie wszelkich informacji, które mogłyby pomóc w ujęciu sprawców.

„To wydarzenie z pewnością jest bolesnym doświadczeniem dla poszkodowanych [...]. Jeśli ktokolwiek zauważył wtedy coś podejrzanego, prosimy o kontakt z policją. Jednocześnie apelujemy do osób, którym w najbliższym czasie ktoś zaoferuje do kupienia luksusowe zegarki” – powiedział detektyw Phil Mahon z Merseyside Police.

To już drugi przypadek włamania do domu Sadio Mané. Poprzedni miał miejsce w listopadzie 2017 roku.  

Więcej o: