Włoscy dziennikarze ocenili Wojciecha Szczęsnego za mecz z Atletico Madryt. "To był cud"

Wojciech Szczęsny był najlepszym piłkarzem Juventusu w przegranym meczu z Atletico Madryt (0:2). "Utrzymywał Juventus przy życiu tak długo, jak tylko mógł". "Jego interwencja? To był cud".
Zobacz wideo

Włoscy dziennikarze są zachwyceni grą Wojciecha Szczęsnego w meczu z Atletico Madryt. Polski bramkarz był najlepszym piłkarzem swojego zespołu, a jego występ został oceniony na 6,5 (w dziesięciostopniowej skali). - Utrzymywał Juventus przy życiu tak długo, jak tylko mógł - uważają dziennikarze "La Gazzetta dello Sport". - Jego interwencja? To był cud - dodaje portal sportmediaset.it.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje genialna interwencją Szczęsnego po strzale Antoine'a Griezmanna. - Byłem chyba trochę za wysoko ustawiony. Postanowił mnie przelobować, na szczęście Bozia dała trochę wzrostu i udało się wybronić - stwierdził Polak w rozmowie z Bożydarem Iwanowem, dziennikarzem Polsatu Sport.

Juventus przegrał w środę w Madrycie z Atletico 0:2 i wszystko wskazuje na to, że pożegna się z Ligą Mistrzów już w marcu. Sytuacja turyńskiego klubu przed rewanżem jest trudna. Juventus miał być faworytem rozgrywek, a teraz nie jest nawet faworytem do awansu do ćwierćfinału.

Więcej o: