Tak Cristiano Ronaldo zachował się po porażce z Atletico Madryt w Lidze Mistrzów [WIDEO]

Juventus przegrał w Madrycie z Atletico 0:2 i przed rewanżem w Turynie jest w trudnej sytuacji. Słaby mecz na Wanda Metropolitano rozegrał Cristiano Ronaldo. Po meczu przypomniał, ile razy wygrał Ligę Mistrzów, a ile razy triumfowało Atletico.
Zobacz wideo

Cristiano Ronaldo nie pomógł Juventusowi. Zespół Portugalczyka przegrał w środę w Madrycie z Atletico 0:2 i wszystko wskazuje na to, że pożegna się z Ligą Mistrzów już w marcu. Sytuacja turyńskiego klubu przed rewanżem jest trudna. Juventus miał być faworytem rozgrywek, a teraz nie jest nawet faworytem do awansu do ćwierćfinału. To frustruje Cristiano Ronaldo, który po meczu przypomniał, ile razy wygrał Ligę Mistrzów, a ile razy triumfowało Atletico.

Cristoano Ronaldo nie miał ochoty na rozmowę z dziennikarzami. Swój komentarz ograniczył do dwóch gestów, które natychmiast wywołały dyskusję. - Trochę słabe. Zamiast wypowiadać się w imieniu drużyny to on tylko o sobie - napisał jeden z kibiców. - Żenujące, tak zachowują się mali ludzie - dodał kolejny. A jeszcze inny dodał, że Ronaldo dostosował się poziomem do kibiców, którzy obrażali go przez całe spotkanie na Wanda Metropolitano. Ronaldo odpowiadał im już w trakcie spotkania.

Atletico wygrało pierwsze spotkanie 2:0. Gole dla zespołu Diego Simeono strzelali: Gimenez (78.), Godin (83.). Rewanż w Turynie odbędzie się 12.03 o godz 21.

Więcej o: