Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Liga Mistrzów. Trener Realu Madryt: "Pozwalamy, żeby nas je**li. Nie możemy nie pokazać jaj"

Real Madryt wygrał w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów z Ajaksem 2:1. Było to jednak bardzo ciężkie starcie dla "Królewskich". "Marca" ujawniła, co w przerwie powiedział Santiago Solari swoim piłkarzom.
Zobacz wideo

Video pochodzi z serwisu VOD 

- Pozwalamy, żeby nas je**li i nie możemy na to pozwolić - rozpoczął swoją przemowę Santiago Solari, podnosząc głos. - Nie możemy grać dwoma, trzema zmysłami. Musimy grać pięcioma i poszukać w sobie szóstego. Czasami sama gra z odpowiednią intecją wystarczy, ale tym razem musimy odpowiadać gryzieniem na gryzienie - dodał trener Realu Madryt, podając swoim zawodnikom również konkretne wskazówki: przesunięcie linii do środka pola i przyklejenie się do rywali, krótkie kombinacje i otworzenie skrzydeł. Właśnie po akcjach przeprowadzonych skrzydłami Real Madryt strzelił dwa gole.- Możemy opuścić stadion na wiele sposobów, ale nie możemy nie pokazać naszych jaj - zakończył Solari, po czym udzielił indywidualnych wskazówek kilku piłkarzom.

Real Madryt o krok od ćwierćfinału

Ajax zdecydowanie przeważał w pierwszej połowie, ale to Real Madryt znajduje się w bardzo dobrej sytuacji przed rewanżem, który zostanie rozegrany 5 marca. W tym spotkaniu na pewno nie zobaczymy zawieszonego za żółte kartki Sergio Ramosa, który może dostać dodatkową karę od UEFA.