Skandaliczne zachowanie kibiców Ajaxu. Odpalili fajerwerki przed hotelem, gdzie spali piłkarze Realu [WIDEO]

Ultrasi Ajaxu Amsterdam w nocy z wtorku na środę odpalili fajerwerki przed hotelem, w którym spali piłkarze Realu Madryt. "Królewscy" w środę o 21:00 zagrają z Ajaxem pierwszy mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów.
Zobacz wideo

Video pochodzi z serwisu VOD

Około godziny 2:30 ultrasi Ajaxu Amsterdam urządzili w centrum miasta pokaz fajerwerków, aby maksymalnie utrudnić spokojny sen piłkarzom Realu, którzy przyjechali na pierwszy mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów. Pracownicy Hotelu Okura, gdzie spali "Królewscy" wezwali policję, jednak ta potrzebowała blisko 1,5 godziny, aby zapanować nad fanami. W związku z tym incydentem aresztowano 4 osoby. 

- Widziałem wiele zapalonych świateł w pokojach, więc akcja się udała. Jestem fanem Ajaxem, więc bardzo mnie to cieszyło - powiedział "De Telegraaf" jeden z mieszkańców Amsterdamu. Pozostaje tylko pytanie, na ile niespokojny sen przeszkodzi piłkarzom Realu w odniesieniu sukcesu w pierwszym meczu, który rozpocznie się w środę o 21:00. 

Ajax zrobił prawdziwą furorę w fazie grupowej i tuż po losowaniu kibice Realu mogli się obawiać tego starcia. Teraz jednak wydaje się, że to Królewscy są faworytami dwumeczu. Real dysponuje obecnie dużą siłą szczególnie na skrzydłach, gdzie doskonale odnalazł się Vinicius Junior, w coraz lepszej dyspozycji jest także Gareth Bale, który w weekend zaliczył swoje setne trafienie dla Realu Madryt, a jego drużyna pewnie pokonała Atletico w derbach Madrytu.

Więcej o: