Liga Mistrzów. Solskjaer nadal wierzy w awans Manchesteru United

Ole Gunnar Solskjaer nadal wierzy, że Manchester United jest w stanie w rewanżu odrobić dwubramkową stratę i awansować do ćwierćfinału Ligi Mistrzów.

Video pochodzi z serwisu VOD

PSG wygrało na wyjeździe 2:0 w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. W 53. minucie Angel di Maria popisał się kapitalną wrzutką z rzutu rożnego, a Presnel Kimpembe znakomicie odnalazł się w polu karnym i strzelił pierwszego gola. Po siedmiu minutach było już dwa zero, a kolejną znakomitą asystą popisał się Angel di Maria, który dostał dobre podanie i wyłożył piłkę do Kyliana Mbappe

Na pomeczowej konferencji Ole Gunnar Solskjaer, trener Manchesteru United podkreślał, że nie było to dobre spotkanie w wykonaniu jego zawodników, ale nadal liczy, że jego zespół jest w stanie awansować. - Oczywiście to nie będzie łatwe zadanie, ale góry są po to, by je zdobywać. Kwestia awansu nie jest rozstrzygnięta. Jeśli będziemy prowadzić do przerwy w rewanżu 1:0, wszystko stanie się możliwe - powiedział trener "Czerwonych Diabłów". Dotychczas w historii Ligi Mistrzów żaden zespół nie awansował do następnej fazy, jeśli w pierwszym meczu, rozgrywanym na własnym stadionie, przegrał przynajmniej dwiema bramkami.

W meczu przed rozpoczęciem drugiej połowy Solskjaer musiał zmienić dwóch zawodników. Z powodu urazów meczu nie dokończyli Anthony Martial i Jesse Lingard. - Doznali urazów mięśniowych, więc musimy poczekać kilka dni, aby dowiedzieć się jak poważne są to urazy. Ale nie sądzę, żeby były dość poważne - dodał zapytany o Lingarda i Martiala.