Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Liga Mistrzów. Losowanie par 1/8 finału było ustawione? Real Madryt został oskarżony

- Już pięć dni przed losowaniem mówiłem, że Real Madryt naciskał UEFA, by trafić na Ajax Amsterdam. No i co? Sprawdziło się - twierdzi Jorge Ramon, urugwajski dziennikarz ESPN.
Zobacz wideo

Real Madryt trafił na Ajax Amsterdam w 1/8 finału Ligi Mistrzów. I było to losowanie określane jako szczęśliwe dla Królewskich. Ale czy na pewno było uczciwe? Urugwajski dziennikarz przedstawia bardzo kontrowersyjną tezę. Ramon twierdzi, że losowanie zostało ustawione przez Real Madryt.

– Pięć dni temu mówiliśmy o zbliżającym się losowaniu. W tamtym momencie sporo osób się śmiało, mówiło, że to bzdury. Ale osoba, która podała mi tę informację, jest mocno zaangażowana w tematy UEFA i Realu Madryt. Uzyskiwałem od niej różne informacje, w tym tą, która się potwierdziła - mówił Ramon podczas swojego programu.

I dodał: - Mój dobrze poinformowany kolega napisał mi: „Jorge, don Florentino [Pérez, prezes Realu] poprosił o Ajax w 1/8 finału Ligi Mistrzów. (...) Już pracuje nad tematem i wysłał wiadomość do UEFA, że chce Ajax - twierdzi Urugwajczyk.

1/8 finału Ligi Mistrzów - kiedy pierwsze mecze?

Pary 1/8 finału Ligi Mistrzów poznaliśmy już w poniedziałek, ale na pierwsze mecze tej fazy trzeba będzie trochę poczekać. Odbędą się one bowiem dopiero w lutym, kolejno 12, 13, 19 i 20 lutego (pierwsze mecze), a także 5, 6, 12 i 13 marca (rewanże).