Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Loris Karius nie odejdzie z Besiktasu? Prezes Besiktasu skomentował przyszłość bramkarza

Prezes Besiktasu wypowiedział się na temat przyszłości Lorisa Kariusa. Wszystko wskazuje na to, że bramkarz pozostanie w klubie. - Wszystkie plotki na jego temat są nieprawdziwe. Karius musi dostać trochę czasu. Ma sporo pracy do wykonania - mówi prezes Besiktasu.

Loris Karius ma za sobą najgorsze pół roku w karierze. Najpierw popełniał kuriozalne błędy w finale Ligi Mistrzów, a potem został wypożyczony na dwa lata do Besiktasu. W Turcji jednak również nie wiodło mu się najlepiej, bo Niemiec popełnił kilka kardynalnych błędów. W mediach pojawiłysię informacje, że klub nie jest zadowolony z formy bramkarza i ten już w styczniu może wrócić do Liverpoolu.

- Karius do świetny bramkarz. Miejmy nadzieję, że pozyskamy go na zasadzie transferu definitywnego - mówi prezes klubu Fikret Orman w rozmowie z tureckim dziennikiem "Harbele".

Media bezlitosne dla Kariusa

Fatalny błąd w debiucie i kuriozalna wpadka w meczu Ligi Europy z Malmoe wystarczyły do tego, by władze Besiktasu przedwcześnie chciały zakończyć wypożyczenie Lorisa Kariusa z Liverpoolu. Niemiec miał grać w barwach zespołu ze Stambułu przynajmniej do czerwca 2020 roku. Szefowie 4. zespołu obecnego sezonu ligi tureckiej mieli oddać piłkarza już w styczniu. Teraz okazuje się, że nie jest to prawda.- Wszystkie plotki na jego temat są nieprawdziwe. Karius musi dostać trochę czasu. Ma sporo pracy do wykonania - mówi prezes Besiktasu.

Robert Lewandowski narzeka na problemy z kolanem

Adrian Mierzejewski spadł z ligi chińskiej. Polak szuka nowego klubu

Reprezentacja Polski. Jerzy Brzęczek: Najważniejszy jest awans na Euro 2020