Liga Mistrzów. PSG - Napoli. "Arkadiusz Milik powinien zostać w Paryżu"

- Arkadiusz Milik powinien zostać w Paryżu! - grzmi po meczu Ligi Mistrzów PSG - Napoli (2:2) Enrico Fedele, były agent piłkarski, menedżer, a dzisiaj komentator.

Napoli straciło zwycięstwo w doliczonym czasie gry po golu Angela Di Marii w 93. minucie. Arkadiusz Milik pojawił się na boisku na ostatnie 10 minut spotkania, ale Fedele nie był zadowolony z jego występu.

Liga Mistrzów. PSG - Napoli. Piotr Zieliński zdradził, dlaczego wciąż nie podpisał nowego kontraktu z Napoli

- Milik powinien zostać w Paryżu. Trzeba sfaulować rywala, zabrać mu piłkę - powiedział Fedele o zachowaniu Polaka w jednej z sytuacji.

- Wynik mi się nie spodobał. PSG miało czterech samolubnie grających piłkarzy, nie spodobały mi się decyzje taktyczne. Jednocześnie nastawienie zespołu było bardzo dobre, widać tu rękę trenera.

Aurelio de Laurentiis, prezes Napoli, chce zrewolucjonizować futbol: Mecze są za długie

Napoli prowadzone przez Carlo Ancelottiego zajmuje drugie miejsce w grupie C po trzech kolejkach z pięcioma punktami. Pokonało Liverpool, a zremisowało z Crveną Zvezdą i PSG. Liverpool ma sześć punktów, PSG cztery, a Crvena jeden.