Liga Mistrzów. PSG - Napoli. Piotr Zieliński zdradził, dlaczego wciąż nie podpisał nowego kontraktu z Napoli

Piotr Zieliński wciąż negocjuje warunki nowego kontraktu z Napoli. Reprezentant Polski po środowym meczu jego zespołu z PSG (2:2), zdradził w rozmowie z Polsatem Sport, dlaczego nadal nie podpisał nowej umowy.

- Rozmowy cały czas trwają. Napoli chce trochę za wysoką klauzulę odstępnego - powiedział Zieliński w rozmowie z Mateuszem Borkiem z "Polsatu Sport". - Myślę jednak, że się dogadamy - dodał.

>> PSG - Napoli. Kapitalny mecz w Paryżu

Przypomnijmy, że Zieliński warunki nowej umowy z neapolitańskim klubem negocjuje od kilku tygodni. Szefowie włoskiego zespołu zaproponowali Polakowi nowy kontrakt po tym, jak zaczęło się nim interesować coraz więcej klubów. Poza przedłużeniem długości umowy, 24-latek miałby otrzymać podwyżkę.

>> PSG - Napoli. Zieliński i Milik przegrali rywalizację o miejsce w jedenastce. Ancelotti trafił ze składem

Polak, którego aktualny kontrakt obowiązuje do czerwca 2021 roku, na warunki przedstawiane mu przez jego szefów wciąż się jeszcze nie zgodził, przez zbyt wysoką kwotę odstępnego, jaką władze Napoli chcą zapisać w umowie. Obecna klauzula wynosi 65 mln euro, nieoficjalnie podaje się, że nowa wynosiłaby ponad 100 mln.