Liga Mistrzów. Barcelona - Inter 2:0. Hit rozczarował, Messi na trybunach. Wielka Borussia Dortmund

Barcelona pokonała Inter Mediolan 2:0 i ma komplet punktów po trzech meczach fazy grupowej Ligi Mistrzów. Gole dla 'Dumy Katalonii' strzelali: Rafinha i Jordi Alba. W pozostałych meczach wielkie zwycięstwo odniosła Borussia Dortmund, która wpakowała Atletico cztery gole.

Barcelona dominowała od pierwszej do ostatniej minuty, ale strzeliła 'tylko' dwa gole. Tylko, bo powinna więcej. Bardzo dobrych sytuacji nie wykorzystali Luis Suarez i Philippe Coutinho. Dobry mecz na Camp Nou rozegrał Samir Handanović, który uratował Inter od zdecydowanie wyższej porażki.

Gole dla 'Dumy Katalonii' strzelali: Rafinha i Jordi Alba. Najpierw Brazylijczyk wykończył świetne podanie od Luisa Suareza, a w drugiej połowie Hiszpan podłączył się do akcji ofensywnej, wbiegł w pole karne i mocnym strzałem pokonał Handanovicia.

Zespół Ernesto Valverde wygrał trzeci mecz w fazie grupowej Ligi Mistrzów i z kompletem punktów zajmuje pierwsze miejsce w grupie B. Warto dodać, że Barcelona poradziła sobie z Interem bez Leo Messiego. Kontuzjowany Argentyńczyk przyglądał się grze kolegów z trybun.

W pozostałych meczach wielkie zwycięstwo odniosła Borussia Dortmund. Drużyna Luciena Favre'a strzeliła cztery gole Atletico Madryt i wskoczyła na pierwsze miejsce w grupie A. Gole dla BVB strzelali: Witsel, Guerreiro (dwie) i Sancho. Łukasz Piszczek rozegrał całe spotkanie.