Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Liga Mistrzów. Manchester United - Juventus. Cristiano Ronaldo spotkał się z sir Alexem Fergusonem. Sentymentalny post Portugalczyka

W meczu 3. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów Juventus pokonał 1:0 Manchester United. Przy okazji spotkania rozgrywanego na Old Trafford, Cristiano Ronaldo, aktualnie grający w barwach mistrzów Włoch, spotkał się z sir Alexem Fergusonem.

Przypomnijmy, że Ronaldo, który do Juventusu trafił w letnim oknie transferowym, w latach 2003-2009 był piłkarzem Manchesteru United. Wtorkowy mecz był więc dla niego powrotem na stadion, na którym rozegrał kilkaset meczów. Wszystkie pod wodzą Fergusona.

>> Owacje na stojąco dla Cristiano Ronaldo

Przy okazji meczu z Manchesterem Ronaldo spotkał się ze szkockim szkoleniowcem, który kilka miesięcy temu przeszedł poważną operację. Wtorkowe spotkanie było pierwszym od momentu, kiedy Ferguson trafił do szpitala. 

>> Mourinho może podkreślać swoje osiągnięcia, ale jego zespół był wyraźnie słabszy od Juventusu

- Świetny trener i wspaniały człowiek. Nauczył mnie wiele na boisku i w życiu. Świetnie było zobaczyć cię w dobrej formie, Szefie! - napisał zawodnik na Twitterze. W portalu społecznościowym piłkarz Juventusu zamieścił również zdjęcie z Fergusonem. Post błyskawicznie zyskał na popularności, osiągając liczbę ponad 100 tys. polubień w trakcie kilku godzin.