Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Liga Mistrzów. AEK - Bayern Monachium. Franck Ribery nie zagra z powodu kontuzji

Franck Ribery nie wystąpi we wtorkowym spotkaniu Ligi Mistrzów, w którym Bayern Monachium zagra na wyjeździe z AEK. Absencja Francuza wynika z jego kontuzji kręgosłupa. Niektóre źródła twierdzą jednak, że nie ma ona nic wspólnego ze zdrowiem zawodnika.

Ribery nie znalazł się w kadrze na mecz z AEK. Mistrzowie Niemiec, jako powód absencji zawodnika podali jego uraz kręgosłupa, którego Francuz nabawił się w ostatnich dniach. Przerwa w grze doświadczonego skrzydłowego ma potrwać zaledwie kilka dni.

>> Liga Mistrzów. Plan transmisji wtorkowych meczów [TRANSMISJA TV, STREAM ONLINE]

Tak krótka przerwa i niespodziewany brak Ribery'ego w kadrze sprawił jednak, że w niemieckich mediach pojawiło się sporo domysłów na temat jego nieobecności. Jedna z teorii mówi o tym, ze 35-latek został w ten sposób ukarany za swoje zachowanie podczas ostatniego meczu ligowego z Wolfsburgiem (3:1). Francuz zaczął bowiem ten mecz na ławce rezerwowych. Wstawał z niej kilkukrotnie, by się rozgrzewać, ale na murawie ostatecznie się nie pojawił. To było powodem jego złości i opuszczenia stadionu tuż po zakończeniu gry. Piłkarz nie uzgodnił swojego wyjścia z trenerem, nie uczestnicząc m.in. w krótkiej odprawie pomeczowej.

Mecz AEK - Bayern Monachium zostanie rozegrany we wtorek 23 paźdzernika. Początek spotkania o godz. 18:55. Relacja LIVE w Sport.pl.