Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Valencia - Juventus. Pavel Nedved, wiceprezydent Juventusu, chciał porozmawiać z arbitrem, który wyrzucił Cristiano Ronaldo

Działacze Juventusu byli oburzeni czerwoną kartką, jaką zobaczył Cristiano Ronaldo w trakcie środowego meczu Valencii z Juventusem (0:2). Według dziennika "Marca" Pavel Nedved chciał po meczu porozmawiać z arbitrem.

"Chciał", bo według relacji hiszpańskiego dziennika, Felix Brych (arbiter spotkania) wraz z asystentami przeszedł obok Nedveda i dwóch innych działaczy Juve, ale nawet nie był skłonny do rozmów i nie zatrzymał się. Działacze mistrza Włoch chcieli porozmawiać z arbitrem za zamkniętymi drzwiami i wyrazić swoje oburzenie. Krzyczeli w jego kierunku, ale nie przyniosło to efektu.

Twierdzą oni, że Cristiano Ronaldo został niesłusznie wyrzucony z boiska.  W 29. otrzymał czerwoną kartkę za starcie z Jeisonem Murillo. Portugalczyk wpadł w obrońcę Valencii, a później złapał go za głowę, gdy ten leżał na ziemi. Felix Brych po konsultacji z arbitrem zabramkowym wyrzucił Ronaldo z boiska.

Eksperci są podzieleni, czy Cristiano faktycznie zasłużył na czerwoną kartkę.

Ostatecznie Juve wygrało na wyjeździe 2:0, po dwóch golach Miralema Pjanicia.

***

Liga Europy. Steven Gerrard nadzieją na lepsze jutro. Glasgow Rangers wracają do fazy grupowej europejskich pucharów

Liga Mistrzów. Valencia - Juventus. Czy Cristiano Ronaldo słusznie został ukarany czerwoną kartką?