Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Liga Mistrzów. Grupy, terminarz, tabela

We wtorek 18 września na europejskie boiska wraca Liga Mistrzów UEFA! Przed nami mnóstwo emocji i ciekawych spotkań. Zobacz wszystkie grupy i terminarz rozgrywek.

Wtorek 18 września, to bardzo ważna data dla każdego kibica piłki nożnej. Właśnie tego dnia swoje rozgrywki rozpocznie bowiem nowy sezon Ligi Mistrzów. W tym roku faza grupowa będzie rozgrywana w nieco innym formacie, niż dotychczas. Pierwsze mecze we wtorki i środy odbywać się będą o 18:55, pozostałe o 21. Poniżej prezentujemy wszystkie grupy Champions League, a także szczegółowy terminarz fazy grupowej.

>> Liga Mistrzów UEFA. Transmisja TV. Polsat i TVP pokazują mecze

Grupy i wszystkie drużyny sezonu 2018/19 Ligi Mistrzów UEFA:

Grupa A: Atletico Madryt, Borussia Dortmund, AS Monaco, Club Brugge

Grupa B: FC Barcelona, Tottenham Hotspur, PSV Eindhoven, Inter Mediolan

Grupa C: Paris Saint-Germain, Napoli, Liverpool, Crvena Zvezda Belgrad

Grupa D: Lokomotiv Moskwa, FC Porto, Schalke Gelsenkirchen, Galatasaray Stambuł

Grupa E: Bayern Monachium, Benfica Lizbona, Ajax Amsterdam, AEK Ateny

Grupa F: Manchester City, Szachtar Donieck, Olympique Lyon, Hoffenheim

Grupa G: Real Madryt, AS Roma, CSKA Moskwa, Viktoria Pilzno

Grupa H: Juventus, Manchester United, Valencia, Young Boys Berno

>> Liga Mistrzów UEFA. Ośmiu Polaków rozpoczyna walkę o trofeum

Terminarz fazy grupowej:

1. kolejka, wtorek 18 września

Grupa A:

21:00 Club Brugge - Borussia Dortmund

21:00 AS Monaco - Atletico Madryt

Grupa B:

18:55 FC Barcelona - PSV Eindhoven

18:55 Inter Mediolan - Tottenham

Grupa C:

21:00 Liverpool - PSG

21:00 Crvena zvezda Belgard - SSC Napoli

Grupa D:

21:00 Schalke 04 - FC Porto

21:00 Galatasaray - Lokomotiw Moskwa

Środa 19 września

Grupa E:

18:55 Ajax Amsterdam - AEK Ateny

21:00 Benfica - Bayern Monachium

Grupa F:

18:55 Szachtar Donieck - 1899 Hoffenheim

21:00 Manchester City - Olympique Lyon

Grupa G:

21:00 Viktoria Pilzno - CSKA Moskwa

21:00 Real Madryt - AS Roma

Grupa H:

21:00 Young Boys Berno - Manchester United

21:00 Valencia - Juventus

>> Liga Mistrzów UEFA. Typy bukmacherów, drużyny, grupy [TAŚMA TYGODNIA]

2. kolejka, wtorek 2 października

Grupa E:

21:00 Bayern Monachium - Ajax Amsterdam

21:00 AEK Ateny - Benfica

Grupa F:

18:55 1899 Hoffenheim - Manchester City

21:00 Olympique Lyon - Szachtar Donieck

Grupa G:

21:00 CSKA Moskwa - Real Madryt

21:00 AS Roma - Viktoria Pilzno

Grupa H:

18:55 Juventus - Young Boys Berno

21:00 Manchester United - Valencia

Środa 3 października

Grupa A:

21:00 Atletico Madryt - Club Brugge

21:00 Borussia Dortmund - AS Monaco

Grupa B:

21:00 Tottenham - FC Barcelona

21:00 PSV Eindhoven - Inter Mediolan

Grupa C:

18:55 PSG - Crvena zvezda Belgrad

21:00 SSC Napoli - FC Liverpool

Grupa D:

18:55 Lokomotiw Moskwa - Schalke 04

21:00 FC Porto - Galatasaray

>> Liga Mistrzów UEFA. Szymon Marciniak sędzią meczu Crvena Zvezda - Napoli

3. kolejka, wtorek 23 października

Grupa E:

18:55 AEK Ateny - Bayern Monachium

21:00 Ajax Amsterdam - Benfica

Grupa F:

21:00 1899 Hoffenheim - Olympique Lyon

21:00 Szachtar Donieck - Manchester City

Grupa G:

21:00 AS Roma - CSKA Moskwa

21:00 Real Madryt - Viktoria Pilzno

Grupa H:

18:55 Young Boys Berno - Valencia

21:00 Manchester United - Juventus

Środa 24 października

Grupa A:

18:55 Club Brugge - AS Monaco

21:00 Borussia Dortmund - Atletico Madryt

Grupa B:

18:55 PSV Eindhoven - Tottenham

21:00 FC Barcelona - Inter Mediolan

Grupa C:

21:00 PSG - SSC Napoli

21:00 Liverpool - Crvena zvezda Belgrad

Grupa D:

21:00 Lokomotiw Moskwa - FC Porto

21:00 Galatasaray - Schalke 04

4. kolejka, wtorek 6 listopada

Grupa A:

18:55 AS Monaco - Club Brugge

21:00 Atletico Madryt - Borussia Dortmund

Grupa B:

21:00 Tottenham - PSV Eindhoven

21:00 Inter Mediolan - FC Barcelona

Grupa C:

18:55 Crvena zvezda Belgrad - FC Liverpool

21:00 SSC Napoli - PSG

Grupa D:

21:00 FC Porto - Lokomotiw Moskwa

21:00 Schalke 04 - Galatasaray

Środa 7 listopada

Grupa E:

21:00 Bayern Monachium - AEK Ateny

21:00 Benfica - Ajax Amsterdam

Grupa F:

21:00 Olympique Lyon - 1899 Hoffenheim

21:00 Manchester City - Szachtar Donieck

Grupa G:

18:55 CSKA Moskwa - AS Roma

21:00 Viktoria Pilzno - Real Madryt

Grupa H:

18:55 Valencia - Young Boys Berno

21:00 Juventus - Manchester United

5. kolejka, wtorek 27 listopada

Grupa E:

18:55 AEK Ateny - Ajax Amsterdam

21:00 Bayern Monachium - Benfica

Grupa F:

21:00 Szachtar Donieck - 1899 Hoffenheim

21:00 Olympique Lyon - Manchester City

Grupa G:

18:55 CSKA Moskwa - Viktoria Pilzno

21:00 AS Roma - Real Madryt

Grupa H:

21:00 Manchester United - Young Boys Berno

21:00 Juventus - Valencia

Środa 28 listopada

Grupa A:

18:55 Atletico Madryt - AS Monaco

21:00 Borussia Dortmund - Club Brugge

Grupa B:

21:00 PSV Eindhoven - FC Barcelona

21:00 Tottenham - Inter Mediolan

Grupa C:

21:00 PSG - FC Liverpool

21:00 SSC Napoli - Crvena zvezda Belgrad

Grupa D:

18:55 Lokomotiw Moskwa - Galatasaray

21:00 FC Porto - Schalke 04

6. kolejka, wtorek 11 grudnia

Grupa A:

21:00 Club Brugge - Atletico Madryt

21:00 AS Monaco - Borussia Dortmund

Grupa B:

21:00 Tottenham - PSV Eindhoven

21:00 Inter Mediolan - FC Barcelona

Grupa C:

21:00 FC Liverpool - SSC Napoli

21:00 Crvena zvezda Belgrad - PSG

Grupa D:

18:55 Galatasaray - FC Porto

18:55 Schalke 04 - Lokomotiw Moskwa

Środa 12 grudnia

Grupa E:

21:00 Ajax Amsterdam - Bayern Monachium

21:00 Benfica - AEK Ateny

Grupa F:

21:00 Szachtar Donieck - Olympique Lyon

21:00 Manchester City - 1899 Hoffenheim

Grupa G:

18:55 Real Madryt - CSKA Moskwa

18:55 Viktoria Pilzno - AS Roma

Grupa H:

21:00 Young Boys Berno - Juventus

21:00 Valencia - Manchester United