Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Liga Mistrzów. Terminarz fazy grupowej. Mecze o 18.55 i 21

W czwartek odbyło się losowanie fazy grupowej Ligi Mistrzów, w której zobaczymy ośmiu Polaków. Od sezonu 2018/2019 mecze będą rozgrywane o godz. 18.55 i 21. Godz. 18 i 20.45 odeszły w zapomnienie. Tak prezentuje się terminarz fazy grupowej.

W Champions League zobaczymy ośmiu Polaków: Roberta Lewandowskiego, Łukasza Piszczka, Arkadiusza Milika, Piotra Zielińskiego, Wojciecha Szczęsnego, Grzegorza Krychowiaka, Macieja Rybusa i Kamila Glika.

Tak wygląda terminarz fazy grupowej:

1. kolejka:

Wtorek, 18 września

Grupa A:

21:00 Club Brugge - Borussia Dortmund

21:00 AS Monaco - Atletico Madryt

Grupa B:

18:55 FC Barcelona - PSV Eindhoven

18:55 Inter Mediolan - Tottenham

Grupa C:

21:00 Liverpool - PSG

21:00 Crvena Zvezda Belgard - SSC Napoli

Grupa D:

21:00 Schalke - FC Porto

21:00 Galatasaray - Lokomotiw Moskwa

Środa, 19 września

Grupa E:

18:55 Ajax Amsterdam - AEK Ateny

21:00 Benfica - Bayern Monachium

Grupa F:

18:55 Szachtar Donieck - TSG 1899 Hoffenheim

21:00 Manchester City - Olympique Lyon

Grupa G:

21:00 Viktoria Pilzno - CSKA Moskwa

21:00 Real Madryt - AS Roma

Grupa H:

21:00 Young Boys Berno - Manchester United

21:00 Valencia - Juventus

2. kolejka

Wtorek, 2 października

Grupa E:

21:00 Bayern Monachium - Ajax Amsterdam

21:00 AEK Ateny - Benfica

Grupa F:

18:55 Hoffenheim - Manchester City

21:00 Olympique Lyon - Szachtar Donieck

Grupa G:

21:00 CSKA Moskwa - Real Madryt

21:00 AS Roma - Viktoria Pilzno

Grupa H:

18:55 Juventus - Young Boys Berno

21:00 Manchester United - Valencia

Środa, 3 października

Grupa A:

21:00 Atletico Madryt - Club Brugge

21:00 Borussia Dortmund - AS Monaco

Grupa B:

21:00 Tottenham - FC Barcelona

21:00 PSV Eindhoven - Inter Mediolan

Grupa C:

18:55 PSG - Crvena Zvezda Belgrad

21:00 SSC Napoli - Liverpool

Grupa D:

18:55 Lokomotiw Moskwa - Schalke

21:00 FC Porto - Galatasaray

3. kolejka

Wtorek, 23 października

Grupa E:

18:55 AEK Ateny - Bayern Monachium

21:00 Ajax Amsterdam - Benfica

Grupa F:

21:00 TSG 1899 Hoffenheim - Olympique Lyon

21:00 Szachtar Donieck - Manchester City

Grupa G:

21:00 AS Roma - CSKA Moskwa

21:00 Real Madryt - Viktoria Pilzno

Grupa H:

18:55 Young Boys Berno - Valencia

21:00 Manchester United - Juventus

Środa, 24 października

Grupa A:

18:55 Club Brugge - AS Monaco

21:00 Borussia Dortmund - Atletico Madryt

Grupa B:

18:55 PSV Eindhoven - Tottenham

21:00 FC Barcelona - Inter Mediolan

Grupa C:

21:00 PSG - Napoli

21:00 Liverpool - Crvena Zvezda Belgrad

Grupa D:

21:00 Lokomotiw Moskwa - FC Porto

21:00 Galatasaray - Schalke

4. kolejka

Wtorek, 6 listopada

Grupa A:

18:55 AS Monaco - Club Brugge

21:00 Atletico Madryt - Borussia Dortmund

Grupa B:

21:00 Tottenham - PSV Eindhoven

21:00 Inter Mediolan - FC Barcelona

Grupa C:

18:55 Crvena Zvezda - Liverpool

21:00 Napoli - PSG

Grupa D:

21:00 FC Porto - Lokomotiw Moskwa

21:00 Schalke - Galatasaray

Środa, 7 listopada

Grupa E:

21:00 Bayern Monachium - AEK Ateny

21:00 Benfica - Ajax Amsterdam

Grupa F:

21:00 Olympique Lyon - Hoffenheim

21:00 Manchester City - Szachtar Donieck

Grupa G:

18:55 CSKA Moskwa - AS Roma

21:00 Viktoria Pilzno - Real Madryt

Grupa H:

18:55 Valencia - Young Boys Berno

21:00 Juventus - Manchester United

5. kolejka

Wtorek, 27 listopada

Grupa E:

18:55 AEK Ateny - Ajax Amsterdam

21:00 Bayern Monachium - Benfica

Grupa F:

21:00 Szachtar Donieck - Hoffenheim

21:00 Olympique Lyon - Manchester City

Grupa G:

18:55 CSKA Moskwa - Viktoria Pilzno

21:00 AS Roma - Real Madryt

Grupa H:

21:00 Manchester United - Young Boys Berno

21:00 Juventus - Valencia

Środa, 28 listopada

Grupa A:

18:55 Atletico Madryt - AS Monaco

21:00 Borussia Dortmund - Club Brugge

Grupa B:

21:00 PSV Eindhoven - FC Barcelona

21:00 Tottenham - Inter Mediolan

Grupa C:

21:00 PSG - Liverpool

21:00 Napoli - Crvena Zvezda

Grupa D:

18:55 Lokomotiw Moskwa - Galatasaray

21:00 FC Porto - Schalke

6. kolejka

Wtorek, 11 grudnia

Grupa A:

21:00 Club Brugge - Atletico Madryt

21:00 AS Monaco - Borussia Dortmund

Grupa B:

21:00 Tottenham - PSV Eindhoven

21:00 Inter Mediolan - FC Barcelona

Grupa C:

21:00 Liverpool - Napoli

21:00 Crvena Zvezda Belgrad - PSG

Grupa D:

18:55 Galatasaray - FC Porto

18:55 Schalke - Lokomotiw Moskwa

Środa, 12 grudnia

Grupa E:

21:00 Ajax Amsterdam - Bayern Monachium

21:00 Benfica - AEK Ateny

Grupa F:

21:00 Szachtar Donieck - Olympique Lyon

21:00 Manchester City - Hoffenheim

Grupa G:

18:55 Real Madryt - CSKA Moskwa

18:55 Viktoria Pilzno - AS Roma

Grupa H:

21:00 Young Boys Berno - Juventus

21:00 Valencia - Manchester United

***

Kamil Grosicki odmówił Grekom i może zostać w Anglii

Luka Modrić z nagrodą od UEFA

Wielkie hity w fazie grupowej Ligi Mistrzów