Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Liga Mistrzów znów z jego komentarzem. Smokowski idzie do Polsatu

Według informacji Sport.pl Tomasz Smokowski, jeden z najbardziej znanych komentatorów w Polsce, od 1 września rozpocznie współpracę z Polsatem. Stacja powinna wkrótce wydać oficjalny komunikat w tej sprawie.

Według naszych ustaleń umowa z Tomaszem Smokowskim już została podpisana. Dziennikarz powinien zadebiutować w nowej stacji z okazji inauguracji fazy grupowej Ligi Mistrzów.

- 18 września odpalimy bengalskie ognie. To będzie nasza niespodzianka - mówił niedawno w rozmowie ze Sport.pl Marian Kmita, szef sportu w Polsacie. To właśnie tego dnia w sposób kompletny widzowie mają zobaczyć pełne możliwości nowego studia Polsatu Sport Premium zbudowanego specjalnie z okazji pozyskania przez stację praw do prestiżowych rozgrywek.

Smokowski ma zadebiutować na antenie Polsatu Sport Premium dzień później i prawdopodobnie poprowadzi studio meczowe. W następnych kolejkach będzie też komentował spotkania Champions League.

Polsat z okazji nowych piłkarskich transmisji rozpoczął współpracę także z Arturem Wichniarkiem, Tomaszem Łapińskim i Jackiem Zielińskim (młodszym). Dołączyli oni do grona znanych ekspertów, komentatorów i prezenterów tej stacji: Mateusza Borka, Romana Kołtonia, Marcina Feddka, Bożydara Iwanowa, Tomasza Hajty czy Pauliny Chylewskiej.

Smokowski rozpocznie współpracę z Polsatem dopiero we wrześniu, ponieważ do 31 sierpnia obowiązuje go zakaz konkurencji.

Dziennikarz jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych komentatorów w Polsce. Przez 23 lata był związany z Canal+. W latach 2011-2014 sprawował tam funkcję szefa sportu. Największą popularność przyniósł mu magazyn "Liga+Extra", który prowadził razem z Andrzejem Twarowskim. W listopadzie 2017 roku obaj odeszli z Canal+ na własne życzenie z zamiarem utworzenia własnego projektu. Twarowski w te wakacje powrócił do swojej dawnej telewizji.

Dla jednych za darmo, dla innych za 40 złotych. Za ile i gdzie oglądać?