Liga Mistrzów. Spartak Trnawa - Legia Warszawa. Dean Klafurić podał skład

Między innymi bez Carlitosa i Cafu mistrzowie Polski rozpoczną mecz ze Spartakiem Trnawa. O 20.30 Legię Warszawa czeka rewanżowe spotkanie drugiej rundy eliminacji Ligi Mistrzów.

Przed tygodniem w Warszawie Legia zagrała beznadziejny mecz i przegrała 0:2. Przed rewanżem w Trnawie mistrzowie Polski stoją więc przed bardzo trudnym zadaniem, by awansować do trzeciej rundy eliminacji LM.

Liga Mistrzów. Spartak Trnawa - Legia Warszawa. Gdzie obejrzeć mecz w TV?

W porównaniu do spotkania sprzed tygodnia, Dean Klafurić dokonał w składzie kilku zmian. W oczy rzuca się odejście od ustawienia 3-5-2 i przejście na 4-2-3-1. Chorwacki szkoleniowiec zdecydował się też na zmiany personalne.

W podstawowej jedenastce nie ma m.in. Cafu oraz Carlitosa. Na prawej obronie zagra Mateusz Wieteska, na prawym skrzydle Marko Vesović. W roli ofensywnego pomocnika ustawiony został Miroslav Radović, a miejsce na szpicy zajmie Jose Kante.

Skład Legii Warszawa na mecz ze Spartakiem Trnawa: Arkadiusz Malarz - Mateusz Wieteska, Inaki Astiz, Michał Pazdan, Adam Hlousek - Krzysztof Mączyński, Domagoj Antolić - Marko Vesović, Miroslav Radović, Michał Kucharczyk - Jose Kante.

Początek spotkania o godz. 20.30. Relacja na żywo na Sport.pl.

Liga Mistrzów. Spartak Trnawa - Legia Warszawa. Ondrej Duda: Wierzę w awans Legii. Polacy muszą tylko zapomnieć o tym, co było w pierwszym meczu i zagrać tak, jakby nic się nie stało

Liga Mistrzów. Spartak Trnawa - Legia Warszawa. W poszukiwaniu normalności. Jak wyeliminować Spartaka Trnawa?

Liga Mistrzów. Spartak Trnawa - Legia Warszawa. Mistrz Polski czeka na cud. Dzisiaj Klafurić, jutro Nawałka?

Liga Mistrzów. Spartak Trnawa - Legia Warszawa. Jan Mucha: Legia ma kasę i dobrych piłkarzy, ale nie ma serca

Liga Mistrzów. Spartak Trnawa - Legia Warszawa. Dean Klafurić: Nie myślę o tym, że mogę stracić posadę

Więcej o: