Liga Mistrzów. Spartak Trnawa - Legia Warszawa. Przewidywane składy

Już we wtorek w ramach rewanżu drugiej rundy el. do LM Legia zmierzy się na wyjeździe ze słowackim Spartakiem Trnawa. Początek spotkania o godz. 20:30. W jakim składzie zagrają mistrzowie Polski?

"Legia grać, k...a mać" - krzyczeli kibice już po kwadransie spotkania, ale dobrej gry się nie doczekali. I pożegnali gwizdami piłkarzy Legii Warszawa, którzy w pierwszym meczu II rundy eliminacji Ligi Mistrzów przegrali 0:2 ze Spartakiem Trnawa. Więcej o tym meczu przeczytasz TU.

Jeśli mistrzowie Polski wciąż marzą o awansie do LM muszą we wtorek się zrewanżować Słowakom. A zadanie będzie piekielnie trudne, bo Legia zagra na wyjeździe. Lepszy z tej pary zagra prawdopodobnie z Crveną Zvezdą Belgrad.

Jak powinna zagrać Legia, aby awansować? Odpowiedź znajdziecie TU w szczegółowej analizie taktycznej Andrzeja Gomołyska.

- Piłkarze Legii muszą zapomnieć o tym, co było w Warszawie, i w rewanżu zagrać tak, jakby nic się nie stało. I to da im awans - mówi Sport.pl reprezentant Słowacji i piłkarz Legii Warszawa Ondrej Duda.

Spartak Trnawa - Legia Warszawa. Przewidywane składy

Spartak: Chudy – Kadlec, Godal, Hladik, Conka, Gressak, Grendel, Jirka, Rada, Sloboda, Egho

Legia: Malarz – Vesović, Astiz, Pazdan, Hlousek, Mączyński, Cafu, Hamalainen, Kucharczyk, Carlitos, Kante.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.