Liga Mistrzów. Spartak Trnawa - Legia Warszawa. Gdzie obejrzeć mecz w TV? Transmisja

Już we wtorek w ramach rewanżu drugiej rundy el. do LM Legia zmierzy się na wyjeździe ze słowackim Spartakiem Trnawa. Początek spotkania o godz. 20:30. Gdzie można obejrzeć ten mecz?

"Legia grać, k...a mać" - krzyczeli kibice już po kwadransie spotkania, ale dobrej gry się nie doczekali. I pożegnali gwizdami piłkarzy Legii Warszawa, którzy w pierwszym meczu II rundy eliminacji Ligi Mistrzów przegrali 0:2 ze Spartakiem Trnawa. Więcej o tym meczu przeczytasz TU.

Jeśli mistrzowie Polski wciąż marzą o awansie do LM muszą we wtorek się zrewanżować Słowakom. A zadanie będzie piekielnie trudne, bo Legia zagra na wyjeździe. Lepszy z tej pary zagra prawdopodobnie z Crveną Zvezdą Belgrad.

Jak powinna zagrać Legia, aby awansować? Odpowiedź znajdziecie TU w szczegółowej analizie taktycznej Andrzeja Gomołyska.

- Piłkarze Legii muszą zapomnieć o tym, co było w Warszawie, i w rewanżu zagrać tak, jakby nic się nie stało. I to da im awans - mówi Sport.pl reprezentant Słowacji i piłkarz Legii Warszawa Ondrej Duda.

Gdzie obejrzeć Spartak Trnawa - Legia Warszawa?

Transmisja w TVP1, TVP Sport i SPORT.TVP.PL. Początek meczu o godz. 20:30.

Legia - Spartak w Sport.pl

Na stronie www.sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE będziecie mogli śledzić relację z tego spotkania.