Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Liga Mistrzów. Spartak Trnawa - Legia Warszawa. Kasper Hamalainen: Jesteśmy w stanie awansować

- Wiem, że w przeszłości nie udawało nam się odrobić strat z pierwszego spotkania. Postaramy się to zmienić. Na pewno będzie ciężko, ale jestem przekonany, że mecz z Koroną dał nam wystarczająco dużo pewności siebie i wiary, że możemy odwrócić losy rywalizacji - przed meczem ze Spartakiem Trnawa powiedział zawodnik Legii Warszawa, Kasper Hamalainen.

We wtorek o godz. 20.30 mistrzowie Polski zagrają ze Spartakiem Trnawa w rewanżowym meczu drugiej rundy eliminacji Ligi Mistrzów. W pierwszym spotkaniu legioniści przegrali 0:2 i przed rewanżem stoją w bardzo trudnej sytuacji. Zwłaszcza, że warszawiakom jeszcze nigdy w historii nie udało się odrobić strat z pierwszego meczu.

- Za nami dopiero połowa rywalizacji. Czeka nas kolejne 90 minut. Nie powinniśmy myśleć i kalkulować, ile bramek potrzebujemy zdobyć, aby awansować. Musimy skoncentrować się na własnej grze, dobrze ustawić w defensywie, a sytuacje bramkowe na pewno się pojawią wraz z upływem czasu. Jeżeli zagramy na miarę swoich możliwości, jesteśmy w stanie stworzyć wiele sytuacji i strzelić kilka bramek - powiedział na konferencji prasowej Kasper Hamalainen, cytowany przez portal Legioniści.com.

- Wiem, że w przeszłości nie udawało nam się odrobić strat z pierwszego spotkania. Postaramy się to zmienić. Na pewno będzie ciężko, ale jestem przekonany, że mecz z Koroną dał nam wystarczająco dużo pewności siebie i wiary, że możemy odwrócić losy rywalizacji. Dostaliśmy potężny zastrzyk energii.

- Jestem bardzo zmotywowany, żeby zagrać w Lidze Mistrzów. Zawsze o tym marzyłem. Cieszę się, że mogłem być częścią zespołu, kiedy kilka lat temu występowała w Lidze Mistrzów, nawet jeśli zagrałem tylko kilka minut. To było coś wspaniałego i chciałbym tego doświadczyć ponownie. Jesteśmy zdeterminowani, żeby to powtórzyć - zakończył Fin.

Relacja na żywo z meczu na Sport.pl.

Liga Mistrzów. Spartak Trnawa - Legia Warszawa. Dean Klafurić: Nie myślę o tym, że mogę stracić posadę

Liga Mistrzów. Spartak Trnawa - Legia Warszawa. Jan Mucha: Legia ma kasę i dobrych piłkarzy, ale nie ma serca

Nawałka przejmie Legię i zarządzi rewolucję? Szczęsny: Podziwiam zasobność portfela Mioduskiego, ale zacznijmy zatrudniać piłkarzy, którzy mają ambicje

Więcej o: