Liga Mistrzów. Wyniki środowych meczów eliminacyjnych. Pół godziny Świerczoka

W środę rozegrano pozostałą część pierwszych meczów drugiej rundy eliminacji Ligi Mistrzów. 30 minut na boisku zaliczył Jakub Świerczok.

Reprezentant Polski pojawił się w 60. minucie starcia Łudogorca Razgrad z węgierskim MOL Vidi. Mistrzowie Bułgarii, którzy grali w roli gospodarzy, zremisowali to spotkanie 0:0. Inny z naszych reprezentantów w barwach Łudogorca - Jacek Góralski - nie znalazł się w kadrze meczowej.

Na boisku nie pojawił się też Jakub Rzeźniczak. Były zawodnik Legii Warszawa, grający obecnie w Karabachu Agdam, mecz z albańskim Kukesi przesiedział na ławce rezerwowych. To spotkanie również zakończyło się bezbramkowym remisem.

W najciekawszych środowych meczach Ajax Amsterdam pokonał 2:0 Sturm Graz, a Celtic Glasgow wygrał z Rosenborgiem Trondheim 3:1.